Kapat
Oyun 0

Warhammer: Vermintide 2 ön sipariş betası açıldı

Daha önceden Warhammer: Vermintide 2 için net çıkış tarihini duyurmuştuk. Şimdi ise Warhammer: Vermintide 2 ön sipariş betası başlamış bulunmakta.

Sadece oyunu ön sipariş veren kullanıcılar betaya katılabilecekler. Warhammer: Vermintide 2 şu anda 44,10 TL fiyat ile satışta. Tabi %10 indirim de bulunmakta. Orjinal fiyatı ise 49,00 TL’dir.

Oyun hakkında

Vermintide geri dönüyor… Ama, bu sefer daha karanlık, daha kanlı ve çok daha hareketli!

Warhammer: Vermintide 2 çok beğenilen Vermintide’ın devamı niteliğindedir. Savaşın yıkımına uğramış Warhammer Fantasy Battles dünyasının apokaliptik End Times sürümüyle, çığır açan yakın dövüş aksiyonuna ve vahşet dolu katliamlara geri dönüş vakti geldi.

Şeytani ve yıkıcı Chaos ordusu ile ardı arkası gelmeyen Skaven çeteleri güçlerini birleştirdi. Bu devasa tehdidi ortadan kaldırmak için 5 kahramanımızın tamamı meydanlara geri döndü. Bitmek bilmeyen katliamlardan sağ kurtulabilmek için takımınla birlikte canla başla mücadele etmeye hazırlan. 15 farklı kariyerden birini seç, yetenek ağaçlarını geliştir, kendi stilini yansıtan silahları seç, sayısız dehşet verici seviyede savaş ve Kahramanlık Sistemini etkinleştirerek kendini sına. Ezici mağlubiyet ile zafer arasında duran tek şey sen ve müttefiklerin. İmparatorluğun kaderi sana bağlı.

Tekrardan hatırlatmakta fayda var. Warhammer: Vermintide 2, PC için 8 Mart tarihinde çıkışını yapacak. İlerleyen zamanlarda konsollara da gelecek.

Yeni yayınlanan oynanış fragmanını izleyebilirsiniz.

 

Ferhat Çark {Alathor}

Bilgisayar programcılığı mezunu, teknoloji ve oyunlara oldukça ilgili. Tüm tecrübe ve deneyimlerini sitemiz için kullanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir