Kapat
Oyun 0

Warhammer Vermintide 2 Çıkış Tarihi Açıklandı

Fatshark Games, yaptığı açıklama ile bir çok kullanıcı tarafından heyecanla beklenen ve milyonlar satan Wathammer: End Times- Vermintide’ın devamı olan Warhammer: Vermintide 2‘nin çıkış tarihini açıkladı. Grafikleri ve dövüş mekanikleri ile oyun severleri cezbeden Vermintide 2, 2018 yılının ilk aylarında satışa sunalacak. First Person Co-op oyun tarzının limitlerini sonuna kadar zorlayacak olan bu oyun, bizleri karanlık, kana susamış Chaos ırkıyla tanıştırıyor. Aynı zamanda, oyunda 15 farklı kahraman hikayesi, yeni çevre öğeleri, yetenek ağacı ve Kahraman ağacı adında bir mekanik bulunacak.

Warhammer: Vermintide 2 ne zaman çıkacak?
Bu sıradışı oyunla ilgili Fatshark Games’in CEO’su Martin Wahlund’un açıklaması ise şu şekilde:
Vermintide 2, kendine özgü, çığır açabilecek bir nitelikte oyun olduğunu, eğer ilk oyunu benimsediyseniz, ikincisine kesinlikle hayran olacaksınız. Tüm oyuncularımızı dinledik, görüşlerini aldık ve günlerce süren analizler yaptık. Bu araştırma sonucunda ise bizim ve oyuncularımızın oyuna olan tutkusunu bir araya getirerek mümkün olan en iyi deneyimi hazırladık.”

Vermintide 2‘ye ait tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Sizde bu tarz oyunlardan hoşlanıyorsanız bu oyunun ikinci serisini şiddetle tavsiye ediyoruz.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir