Kapat
Haberler 0

Vis a Vis Nasıl? Güzel mi? Vis a Vis 2. Sezon ne zaman?

Vis a Vis Dizisi nasıl? Vis a Vis dizisi 2. Sezon ne zaman çıkacak? Vis a Vis 3. Sezon Onayını aldı mı? Vis a Vis dizisi 3. Sezon ne zaman çıkacak? Vis a Vis 2. Sezon yayınlandı mı? Vis a Vis nasıl dizi? Vis a Vis konusu ne? Vis a Vis 2. Sezon izle, Vis a Vis 2. Sezon nereden izlenir?

Vis a Vis Dizi Konusu

Son zamanların popüler dizilerinden olan Vis a Vis yine bir İspanyol dizisi olarak karşımıza çıkıyor. Aslında çok kişinin henüz bilmediği ama hızla yayılmaya başladığı dizi hapishane ve suçluları konu alıyor. La Casa De Papel ve Prison Break dizilerine benzetilen dizi kadın suçluların bulunduğu bir hapishanede geçiyor. Macarena Ferreiro isimli karakter ünlü bir iş adamına aşık olmanın sonuçları fazlasıyla ödüyor. Ünlü iş adamının kendisini dolandırması ile 7 yıllık bir hapis cezasına çarptırılan Ferreiro 1 Milyon Euro’ luk kefaleti ödediği takdirde cezasından kurtulabilecektir. Hapisteki bir çok büyük suçlular ve dönen dolaplara karşı savunmasız olan Ferreiro bazı olaylara karışarak hayatını riske atıyor.

İçeride gelişen bazı olaylar gizemli halleriyle bizlere Prison Break‘ i hatırlatırken bazı yapılan planlar La Casa de Papel ile Vis a Vis‘ i karşılaştırmamıza neden oluyor. Bizlerin düşüncesi kesinlikle  izlemenizi tavsiye edeceğimiz bir dizi olan Vis a Vis başarılı bir konu ve oyunculuklar ile IMDB‘ den de 8.4 puan almış. Kadınlarla dolu olan dizide cinsellik biraz fazla bulunuyor. Aynı zamanda konuşmalar ve bazı sahneler +18 olmakla birlikte bazı izleyicileri rahatsız edebilir. Diziyi izlemeye karar verirken bunları dikkate almanızı öneririz.

Vis a Vis 2. Sezon Ne zaman?

Vis a Vis dizisi 1. Sezonu yayınlandı ve bitti. Yeni popülerleşen bir dizi olduğundan şuanda çoğu dizi sitesine ekleniyor. Aynı zamanda dizinin 2. sezonu da yayınlandı. Henüz internette altyazılı olarak bulunmasa da kısa sürede yükleneceğini düşünüyoruz.

Vis a Vis 3. Sezon onay aldı mı?

Vis a Vis dizisi 3. Sezon onayını kanaldan kesin olarak aldı. Bu sevindirici haber bir çok izleyiciyi mutlu ederken, diziyi yeni izleyecek olan kişilere de güzel bir haber oldu. Daha uzun soluklu ve merakla bekleyecekleri bir dizi arayanlar için daha da tercih edilebilir hale gelen Vis a Vis kısa zamanda çok daha fazla popüler olacak gibi duruyor.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir