Kapat
Twitter'ın yeni tasarımını beğenmediyseniz eskiye dönün
İnternet 0

Twitter’ın yeni tasarımını beğenmediyseniz eskiye dönün

Twitter, geçtiğimiz günlerde yeni ve güncellenmiş bir tasarıma geçiş yaptı. Fakat birçok kullanıcının yeni tasarımı beğendiği pek de söylenemez. Kare tasarımdan yuvarlak tasarıma geçişten hoşnut olmayan kullanıcılar minik bir yardımla eski tasarımı kullanmaya devam edebilirler.

Bunu olabilmek için tek durum var: Google Chrome göstermek. Zaten web tarayıcısı olarak Chrome’u tercih ediyorsanız yapmanız gereken tek şey Twitter’ın yeni tasarımını ortadan kaldırmak için özel olarak geliştirilmiş bir uzantı kurmak.

Twitter Debubbler olarak adlandırılan uzantı  yuvarlatılmış köşeleri, dairesel profil resmini ve her tarafta planlanmış öteki tüm öğeleri yok ediyor. Kai Brueckers kadar geliştirilen araç, Twitter’ın yeni “kıvrımlı” tasarımından hoşnut olmayanlar için çabuk bir çözüm sunuyor.

Twitter Debubbler’ı üstüne atmak için Chrome Web Mağazası‘nı ziyaret etmeniz zorunlu. Uzantıyı tarayıcınıza yüklendikten daha sonra, profil resminizin önceki kare şekline döndüğünü, yuvarlak köşelerin kaybolduğunu ve yeni ikonların değil edildiğini göreceksiniz.

En kaliteli şekilde en ucuz twitter takipçi satın almak için burayı tıklayabilirsiniz!

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir