Kapat
Gündem 0

Twitter Uzun Süredir Beklenen Bookmarks Özelliğini Kullanıma Sundu

Mikro blog sitesi Twitter yaptığı açıklamada kullanıcıların uzun süredir beklediği “bookmarks” özelliğini kullanıma sunduğunu belirtti.

Kullanıcılarının tepkisine kulak vererek gelişmeye devam eden Twitter uzun süredir beklenen bir özelliği daha kullanıma sundu. Kullanıcılar yeni özellikle birlikte kullancılar beğendikleri bir tweeti “favori”lere almadan “Yer İşaretleri”ne ekleyebilecek.

Twitter üzerinde gezerken pek çok tweeti beğenmiş ancak çeşitli sebepler nedeniyle tweeti fava alamamış olabilirsiniz. Sonrasında tekrar okumak istediğiniz kaybolan bu tweetler için Twitter yeni bir özellik duyurdu.

Kullanıcıların bir süredir istediği ve Twitter’ın da kullanıma sunduğu “Yer İşaretleri” özelliğiyle birlikte Twitter üzerinde gezinirken saklamak istediğiniz herhangi bir tweeti tek bir çatı altında toplayabileceksiniz. Sadece Twitter üzerinde takip ettiğiniz kişilerin değil kendi tweetlerinizi de bu çatı altında toplayabileceksiniz.

Yeni değişiklik için tweetlerin altında bulunan butonlarda değişikliğe giden Twitter “Beğen” ve “Retweet” seçeneklerinin yanına paylaş butonunu da ekliyor. Eklenen bu butonla birlikte kullanıcılar beğendikleri ya da paylaşmak istedikleri tweetleri arkadaşlarına gönderebilecekken ayrıca bu içerikleri tek bir çatı altında toplayabilecek.

Tweetleri Yer İşaretlerine Eklemek Çok Kolay!

Şimdilik tarayıcı üzerinden kullanılamayan “Yer İşaretleri” özelliği iOS ve Android için Twitter uygulamasında çoktan kullanıma sunuldu. Belirtilen mobil uygulamalar üzerinde Twitter’ı güncelleyen kullanıcılar beğendikleri ya da sonradan okumak istedikleri tweetleri paylaş menüsü altında açıklan “Tweeti Yer İşaretine Ekle” butonuna tıklayarak bu tweetleri tek bir yerde toplayabiliyor.

Güvenilir şekilde takipçi arttırabilmeniz mümkün. Twitter takipçi satın al işlemleri için burayı tıklayabilirsiniz!

Burak {Burak}

Kendini bildiğinden beri teknolojiye ilgi duyan Burak edindiği ve edinmekte olduğu gelişmeleri tarafsız bir şekilde aktarıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir