Kapat
Haberler 0

Total War: Rome II – Empire Divided bugün çıktı!

Total War: Rome II – Empire Divided çıkışını bugün yaptı!

Sega ve Creative Assembly , Total War: Rome II’nin yeni indirilebilir içeriği(DLC) Empire Divided’ı bugün yani 30 Kasım’da çıkardı.

Empire Divided(Bölünmüş İmparatorluk) Steam’de 44,00 TL fiyatıyla satın alabilirsiniz. Ayrıca Empire Divided DLC’sini oynayabilmek için Total War: Rome II – Emperor Edition’a yani ana oyuna sahip olmanız gerekmektedir.

Total War: Rome II – Emperor Edition yani ana oyuna sahip olan kullanıcılar ‘Wrath of Sparta’,’Black Sea Colonies’ veya ‘Nomadic Tribes’ adlı bu 3 indirilebilir içeriklerden bir tanesini ücretsiz olarak alabilirsiniz. Oyuna sahip olanlar buradan giriş yapabilirsiniz.

Empire Divided indirilebilir içeriğinin tanıtım yazısını aşağıdan okuyabilirsiniz.

  • Total War: ROME II için büyük çaplı bir Sefer Paketi
  • Oyuncular kendilerini Roma için kritik bir dönüm noktası olan üçüncü yüzyıl krizinin ortasında buluyor
  • Beş kültür grubu içinde on farklı ulustan biri olarak oynayın
  • İnce ayrıntılarla hazırlanmış zafer koşulları olan Yeni Kahraman Uluslar, meşhur liderler ve özenle işlenmiş hadise zincirleri
  • Döneme özgü yeni hadiseler, ikilemler ve görevler
  • Yeni Sefer özellikleri: Salgınlar, Tarikatlar ve Haydutluk
  • Baştan yapılandırılmış teknolojiler ile yeni ve özgün binalar

Yıl MS 270. Birbiri ardına güç için çekişen beceriksiz imparatorlar ve gaspçılardan sonra Roma İmparatorluğu ekonomik olarak çökmenin eşiğine gelmişti. Bu Roma’nın girdiği en vahim krizdi.

Roma’nın istikrarsızlığından çıkar sağlamaya istekli barbar kabileleri, medeniyetin zenginliklerini talan etmek için sınırlarda bir fırtına gibi toplanıyordu.

Doğuda, Sasaniler nihayetinde Roma topraklarına taarruza geçerek doruğuna ulaşan büyük bir sefere koyuluyordu. Onları ancak Palmira’nın önderlik ettiği sağlam bir savunma geride tutuyordu. Kraliçe Zenobia direniyor, ancak daha ne kadar dayanabilir?

Bir zamanların görkemli lejyonları şimdi güçten düşmüş halde ve zorlanarak savunmaya çekilmekte; zaman Roma’nın aleyhine işliyor. Ancak yine de umut var. Aurelian Roma’nın dizginlerini eline almaya hazır, yüzleşeceği zorluklar adeta dize gelmez görünse bile…

Bölünmüş İmparatorluk’u birleştirecek ve Roma’ya eski görkemini tekrar kazandıracak mısınız? Yoksa Roma’nın nihaî çöküşüne giden yolda aracı mı olacaksınız?

 

 

Ferhat Çark {Alathor}

Bilgisayar programcılığı mezunu, teknoloji ve oyunlara oldukça ilgili. Tüm tecrübe ve deneyimlerini sitemiz için kullanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir