Kapat
Oyun 0

Total War: Arena açık beta yayınlandı

Wargaming, SEGA ve Creative Assembly şirketlerinin birlikte geliştirdiği Total War: Arena nihayet açık betaya girerek tüm oyunculara açıldı.

Total War: Arena, Total War serisinin çevrimiçi çok oyunculu versiyonu olan oyundur. İki takım 10 farklı oyuncu ile başlar ve birbiriyle kıyasıya bir savaş sürdürürler. Antik dönemde geçen gerçek savaş alanlarından esinlenerek yapılan haritalarda oyuncular büyük savaşlara katılırlar.

Total War: Arena’da Yunanlılar, Roma İmparatorluğu ve Barbarlar kontrol edilmektedir. Bunların yanına açık beta ile gelen Kartacalılar da yer almaktadır. Böylece toplam dört ulus ile savaş meydanlarına hükmediyorsunuz.

Total War: Arena’da strateji ve diğer oyuncular ile olan iletişim oldukça önemli çünkü birimizin açığı tüm takımları etkilemektedir. Ciddi takım çalışması zafere ulaşmanın ilk adımı olacaktır.

Total War: Arena, açık beta süresince edinilen tüm kazanımlar oyunun resmi çıkışından sonra da hesabınızda kalacak.

Total War: Arena ile ilgili daha fazla detaylı bilgi edinmek ve oyunu indirip sizde savaş dahil olmak isterseniz totalwararena.net sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ferhat Çark {Alathor}

Bilgisayar programcılığı mezunu, teknoloji ve oyunlara oldukça ilgili. Tüm tecrübe ve deneyimlerini sitemiz için kullanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir