Kapat
Genel 0

The Witcher Dizisi 2020’de Yayınlanacak

Netflix’in merakla beklenen yeni dizisinin tarihi 2020 olarak açiklandi. Görülen o ki heyecanla beklenen dizi için zaman alacagi öngürülüyor.Filmin yazarı Lauren Schmidt Hissrich tarafından yapılan açiklamaya göre dizi 2020 yılında gösterime girmesi planlaniyor. Andrzej Sapkowski’nin romanlarından esinlenen Netflix’in The Witcher dizisi için 8 bölümden olacagi açiklandi.

2018 yılının başlarinda katildigi bir gösteri filminin çikişinda konuşan filmin yazari Lauren Schmidt Hissrich filmin ilk bölümün pilot senoryolarin bittigini ve eksikliklerin kontrol edilip tekrar hazırlıkların yapildigini bildirdi.Yeni yazarlarinda ilerleyen zamanlarda ekibe katilacaigin söyleyen Lauren Schmidt Hissrich diger 7 bölümün daha tamamlanmadigini dile getirdi.Asil merak edilen dizinin  oyuncu kadrosu olmasi nedeniyle filmin yazarindan bazi isimleri dile getirdi ve filmin kadrosu şu şekilde neticelenmiş oldu. Triss Merigold, Leo Bonhart, Geralt of Rivia, Vilgefortz, Emhyr, Cahir,Roach, Ciri, Yennefer, Milva,Regis,ve Jaskier.

The Witcher sayfasında yapılan açiklamada dizinin hikayesi ”Bilimsel  laboratuvarinda yapilan deneyler sonucunda Mutasyana ugramiş canavarlari avlamakla ugraşan Witcher Geralt  dünyadaki insanlarin canavarlardan daha kötü olabildigi bir gezegende kendine yer edinmeye çalişmaktadir.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir