Kapat
Haberler 0

The Walking Dead 8. Sezon 9. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

The Walking Dead 8. Sezon 9. Bölüm yayınlandı mı? The Walking Dead yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? The Walking Dead bitti mi? The Walking Dead devam edecek mi?

The Walking Dead 8. sezona heyecan dolu bölümlerle devam ediyor. The Walking Dead 8. sezon 8. bölüm ile bir süre ekranlara ara vermişti. Ara sezon finali yapan dizi her yıl olduğu gibi 2 2.5 ay kadar bir süre yayınlanmadı. Her sene bu konuyla ilgili bir çok soru akıllara gelmekte.

The Walking Dead 8. Sezon yeni bölüm ne zaman gelecek?

The Walking Dead 8. Sezon 9. Bölüm 25 Şubat Pazar günü yayınlanacaktır. Türkiye’ de de aynı gün yayına giren diziyi artık internetten illegal olarak izlemek mümkün değil.

The Walking Dead 8. Sezon 8. Bölüme kadar ne oldu? Nasıl bitti?

8. Sezon oldukça aksiyon dolu ve heyecanlı geçti. Rick ve diğer gruplar korkulu rüyaları olan Negan’ a karşı savaş açmıştı. İyi bir plan ile Negan’ ın bir çok karakolunu yok eden Rick ve grubu en sonunda Negan’ ı köşeye sıkıştırdı. Onun ölümünü beklerlerken beklenmeyen şekilde Negan ve ekibi düşürülen tuzaktan kurtulmuştu. Bir çok kayıp veren Rick ve diğer gruplar Negan’ ın acımasız intikamından nasıl kurtulacak? 8. Sezon 9. Bölüm ile heyecan dolu bekleyiş ve sorular sona erecek. Yeni gelişmeleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir