Kapat
Oyun 0

Steam’de 62 TL’ye satılan iki oyun kısa süreliğine ücretsiz!

Steam’da 62 TL etiket fiyatına sahip olan Amnesia Collection, belli bir süre için tam olarak ücretsiz oldu. Eğer hızlı olduğunuzu düşünüyorsanız iki adet oyuna ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Geçtiğimiz dönemlerde birçok platform üzerinde ücretsiz oyun duyuruları yapılıyordu. Ancak son zamanlarda pek fazla ücretsiz oyun haberi veya müjdesini almadık. Özellikle Humble Bundle, GOG gibi birçok platform son günlerde ücretsiz oyun sunmamaya başladı. Bu bakımdan bizlerde sizlere pek fazla sevindirici haber sunamadık. Ancak uzun bir bekleyin ardından 62 TL’lik iki oyunu ücretsiz olarak almanız için sizi bilgilendiriyorum.

Cuma gününe özel olarak gelen yeni haber “ücretsiz” hafta sonu için Amnesia Collection‘a ait iki adet oyunu getiriyor. Amnesia: A Machine for Pigs ve Amnesia: The Dark Descent oyununu sizler için ücretsiz hale getiren kampanya, her oyun için 31 TL’lik indirim yaparak 0 TL yani ücretsiz sunuyor.

Herhangi bir firma ile işiniz olmadan Steam üzerinden ücretsiz oyunu buradan veya normal oyun satın alırmışcasına Steam üzerinden ücretsiz alabilirsiniz.

Belirtelim ki bu seri yaklaşık 30 gün önce Humble Bundle‘da ücretsiz olarak sunulmuştu. Daha önceki kampanya ile oyunu alamayanlar, ikinci şanslarını umarız kaçırmazlar.

Not: Oyun belli bir süre içerisinde ücretsiz alınabilecek. Süre bitiminde oyunu alanlar ücretsiz oynamaya devam edecek ama, daha sonra ücretsiz olarak alınmayacak.

Harun {Harun}

14 yıllık bilgisayar geçmişi olan ve Teknoloji meraklısı bir yazar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir