Kapat
Oyun 0

Spyro Reignited Trilogy duyuruldu

Playstation’ın eski ve efsane serilerinden biri olan Spyro serisi yıllar sonra tekrar karşımıza çıkıyor. Activision, Spyro Reignited Trilogy’i resmi olarak duyurdu ve 21 Eylül tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını yapacak.

Spyro Reignited Trilogy’nin içerisinde Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto’s Rage! ve Spyro: Year of the Dragon oyunlarının remastered versiyonları bulunacak.

İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca (Kastilya), Flemenkçe, Norveççe, Danca, İsveççe, Fince, Arapça, Brezilya Portekizcesi, LATAM İspanyolca ve Lehçe dillerini destekleyecek. Ayrıca ikinci ve üçüncü oyunlardaki seslendirme sanatçısı olan Tom Kenny’de remastered versiyonları için geri dönecek.

Resmi duyurunun yapılmasından sonra ön siparişe de açılmış bulunmakta. PlayStation Store üzerinde 164,00 TL, Xbox Store’da ise 164,25 TL fiyatıyla satışta. PlayStation 4 ön sipariş alanlar Spyro dinamik teması ve Spyro avatarı bonuslarını kazanacaklar.

Oyunun duyuru fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Ferhat Çark {Alathor}

Bilgisayar programcılığı mezunu, teknoloji ve oyunlara oldukça ilgili. Tüm tecrübe ve deneyimlerini sitemiz için kullanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir