Kapat
SIGGRAPH fuarına dair sürpriz gelişme
Donanım 0

SIGGRAPH fuarına dair sürpriz gelişme

AMD’nin son dönemde şayet de en fazla beklenen modelleri RX Vega kartları. Uzun zamandır özellikle de oyuncu kesiminin ilgiyle beklediği kartlara dair yeni detayların teknoloji dünyası tarafından Capsaicin SIGGRAPH etkinliğinde paylaşılması bekleniyordu.

 

Fuarın öteki detayları

 

AMD tarafından yayınlanan Capsaicin SIGGRAPH duyurusunda etkinlikte yapılması beklenenler arasında RX Vega’ya dair herhangi bir iz bulunmuyor. öte yandan fuarda yapılması beklenen tanıtımlara göz atacak olursak: Vega mimarisi tabanlı Radeon Pro’ya dair en yeni bilgiler, Ryzen Threadripper, AMD’nin sunucu odaklı 32 çekirdek 64 izleğe varan konfigürasyonlarda karşımıza çıkması beklenen EPYC işlemcileri ve sunucuları amaç alan yapay akıl gibi alanlarda kullanılması beklenen Radeon Instinct hızlandırıcısı yer alıyor.

 
Keza Bkz.AMD Ryzen Pro duyuruldu!
 

Şu esas değin bilinenlere göre HBM 2 belleklerle gelmesi beklenen kartların mükemmel fiyat performans oranı sergileyeceği düşünülürken zorlama tüketimlerinin biraz fazla olacağı söyleniyor. Hem kartların bu yıl sonu gibi satışta olmasının beklendiğini de ekleyelim. Son olarak AMD’nin bu kararı merak konusu olarak akıllardaki yerini alırken etkinliğin 30 Temmuz tarihinde gerçekleştirileceğini belirtelim.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir