Kapat
Haberler 0

Sense8 bitti mi? Sense8 devam edecek mi? Sense8 3. Sezon..

Sense8 neden bitti? Sense8 dizisi neden devam etmiyor? Sense8 3. Sezon ne zaman yayınlanacak? Sense8 3. Sezon Netflix onay aldı mı? Sense8 3. Sezon yayınlanacak mı? Sense8 3. Sezon Final ne Zaman? Sense8 final ne zaman? Sense8 Final bölümü izle, Sense8 dizisi bilgi..

Netflix’ in popüler dizilerinden biri olan Sense8 bir çok izleyiciyi etkilemeyi başarmıştı. Büyük bir hayran kitlesi bulunan dizi oldukça olumlu yorumlar alarak popülerliğini sürdürmüş ve 2 sezon olarak izleyicilerin karşısına çıkmıştı. Daha sonra sürpriz bir karar alarak Netflix dizinin 3. Sezonunu çekmeyeceğini duyurdu. Bu karar bir çok izleyiciyi hayal kırıklığına uğrattı. Sense8 hayranları imza kampanyaları ve sosyal medyadan Netflix’ e bildirilerde bulunarak dizinin final yapmasını istediklerini belirttiler.

Sense8 2. Sezon ile final yapmış yaptığı finalde bir çok kısımda akılda soru işaretleri bırakmıştı. Netflix dizi hayranlarının bu çabalarını göz ardı etmeyerek dizinin 2 saatlik bir final bölümünü yayınlayacağını duyurdu. Dizi hayranları yaklaşık 600.000 imza toplayarak Netflix’ i bu durum için ikna etmeyi başardı.

Sense8 neden final yaptı?

Tabii ki akıllara gelen en büyük soru bu kadar sevilen ve izlenen bir dizi neden final yaptı? Netflix dizinin bütçesinin çok fazla olduğunu ve bu bütçeyi karşılayamadıklarını aslında Sense8′ in devam etmesini istediklerini ama bunu yapamadıklarını açıkladı. Yani Sense8 dizisi bitirilmek istemese de final yapmak zorunda olduğu belirtildi. 2 saatlik özel bölümün 2018 sonlarına doğru geleceğini düşünüyoruz.

Sense8 3. Sezon hakkında bilgi!

Dizi hayranlarını fazla umutlandırmak istemesek de dizinin yapımcısı Lana Wachowski bir röportajda, Netflix’ in dizi bütçesini çok bulmasına rağmen 3. sezon için senaryo yazmaya başladığını söyledi. Bu bilginin tam olarak doğru olup olmadığını doğrulayamıyoruz. Belki de önümüzde ki zamanlar bir sürpriz ile Sense8 3. sezonu ile aramıza dönebilir.

Sense8 konusundan kısaca bahsedecek olursak

Sense8 dizisinin konusu 8 farklı yerdeki kişinin birbirleri olan bağlantıları üzerine kurulmuş. 8 farklı kişi telepatik yolla birbirlerinin yerlerine geçerek iletişim kurabiliyor, hatta birbirleri gibi davranabiliyorlar. Bu durumundan haberi olan bazı kişiler onları öldürmek istiyor. Heyecan dolu bir 2 sezon izleyeceğinizden şüpheniz olmasın.

Dizi hakkındaki yayınlanan son bilgileri sizlerle paylaşıyor olacağız. Takipte kalın.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir