Kapat
Haberler 0

Samsung’un Yeni Orta Segment Galaxy J8+ Modeli Ortaya Çıktı

Samsung’un yeni orta segment akıllı telefonu Galaxy J8+ modeli ortaya çıktı.

Orta segment akıllı telefon modellerine ağırlık veren Samsung geçtiğimiz haftalarda yeni Galaxy J8 modelini tanıtmıştı. Samsung’un sevilen J8 modelinin ardından Galaxy J8+ modeli üzerinde de son çalışmalarını gerçekleştirdiği ortaya çıktı.

Performans testi uygulaması Geekbench üzerinde ortaya çıkan Samsung Galaxy J8+’ın J8 ile birlikte satışa çıkması bekleniyor. Geekbench skorlarına göre J8+ modeli gücünü Snapdragon 625 işlemciden güç alacak. 4 GB RAM’e sahip olacak olan J8+ tekli çekirdek testinde 749 puan alırken çoklu çekirdek testinde ise 3.708 puan alıyor.

J6 Modelinin Yeni Sürümüde Gelebilir!

Sonuçlara göre Samsung’un yeni orta segment akıllı telefonu J8+ Android 8.0 Oreo işletim sistemiyle birlikte gelecek. Samsung’a yakın kaynakların aktardıkları bilgilere göre Samsung J8 modelinin yanında ayrıca J6 modelinin yeni sürümünü de tanıtacak. Şimdilik SM-J600F kod adıyla anılan Samsung’un J6 modelinin yeni sürümü 2 GM RAM ile birlikte gelecek. İlk skorlara göre SM-J600F’in tek çekirdekli sonucu 726 puan iken çoklu çekirdek puanı 3.643 puan olduğu görülüyor. Full HD bir ekranla gelmesi beklenen yeni modelin J8+ modelinden daha uygun fiyat etiketine sahip olacağı düşünülüyor.

Burak {Burak}

Kendini bildiğinden beri teknolojiye ilgi duyan Burak edindiği ve edinmekte olduğu gelişmeleri tarafsız bir şekilde aktarıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir