Kapat
Haberler 0

Samsung Galaxy Note 7 Kullanıcılarına Galaxy S8 Hediyesi!

Samsung Galaxy Note 7 Kullanıcılarına Galaxy S8 Hediyesi! Note 7 Kullanıcılarına %50 indirim ile S8 Geliyor!

Samsung, Note 7 sorununu hala çözebilmiş değil. Tüm uğraşlarını Note 7 sorununu çözmek için harcasa da problem bir türlü bulunamıyor. Hatta bu sorunun Galaxy S8′ in çıkışını 2 hafta kadar erteleyebileceği konuşuluyor. Bunlardan ziyade Samsung, Note 7 kullanıcılarına inanılmaz bir kıyak geçiyor. Bildiğiniz gibi Note 7’ nin değişim sürecinde geçici telefon olarak Galaxy J, Galaxy A ya da Galaxy S7 gibi farklı model telefonlar dağıtan Samsung, sorunu tam anlamıyla çözemediği için para iadesi ve Galaxy S7 Edge ile değişim isteyenler dışında bir çözüm üretemiyor. Eli kolu bağlanan firmanın bu noktada planlarına göre Note 7 alıp sıkıntılı günler geçiren her bir kullanıcısına %50 indirimli ya da ücretsiz olarak Galaxy S8 verebilir.

Bu durum büyük ihtimalle para iadesi alanlar için geçerli değil. Samsung en son çıkardığı cihazının yerine bir öncekini vermek istemediği için S8 çıktığında büyük ihtimalle Note 7 ile sorun yaşamış olan kullanıcılarına yeni cihazını ücretsiz olarak verecek, yada %50 indirim kuponu uygulayacak. Kesin olarak hangisinin yapılacağı konusunda henüz bir bilgiye sahip olmasak da Galaxy S8 çıktığında durum sonuca kavuşacaktır.

Samsung kullanıcılarını bu yöntem ile elinde tutmak, Apple‘ a kaptırmamak istiyor. Note 7‘ nin malum durumu iPhone 7 satışlarını oldukça etkilemişti.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir