Kapat
Mobil 0

Samsung Galaxy C9 Geliyor. 6GB RAM’ li DEV!

Samsung Galaxy C9 Geliyor. 6GB RAM ile devasa cihaz.

Samsung çinli üreticilere rakip olarak aynı zamanda da Note 7‘ nin verdiği açığı kapatmak adına yeni cihazını tanıtmaya hazırlanıyor. GeekBench testinde sonuçlarının sızdığı cihaz devasa RAM miktarıyla çinli üreticilerin telefonlarına kafa tutuyor.

Samsung Galaxy C9 tasarımının iPhone 7‘ ye benzediğini söyleyebiliriz. Daha önce cihazların da yine iPhone 7 benzetmelerini kullanmış olan Samsung yeni cihazında da aynı şekilde devam edecek gibi. Fiyat performans ürünü sunması beklenen cihaz Snapdragon 625‘ dan gücünü alıyor. Orta-Üst Seviyesinde gelecek olan cihaz 6 GB RAM‘ le birlikte çoğu cihaza rakip olmayı hedefliyor.

Ekran büyüklüğünün 6 inç olması beklenen bu cihazda Note 7‘ nin yerini aratmaması düşünülse de bence Note serisi bir başkaydı. Samsung‘ un Note 7 fiyaskosundan sonra bu seriden vazgeçmesi beni üzse de C9‘ un neler yapabileceğini ve devamını görmek gerek. 4000 mAh batarya gücüne sahip cihaz, uzun pil ömrü ile kullanıcılara rahat kullanım keyfi vermeyi amaçlıyor. Bakalım Samsung‘ un yeni tanıtmayı düşündüğü Galaxy C9 Note serisinin acılarını ve zararlarını unutturabilecek mi?

Hep beraber göreceğiz.

Aslantek | Teknoloji Haber Sitesi.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir