Kapat
Haberler 0

Şahsiyet dizisi ne zaman? Şahsiyet dizisi konusu? Oyuncuları?

Şahsiyet dizisi oyuncuları? Şahsiyet dizisi ne zaman yayınlanacak? Şahsiyet dizisi nasıl? Şahsiyet dizisi fragman izle, Şahsiyet dizisi fragman yayınlandı mı? Şahsiyet dizisi tanıtım, Şahsiyet dizisi puhutv, Şahsiyet ne zaman yayınlanacak? Şahsiyet dizisi hakkında her şey..

PuhuTV zorunlu bir final ile geçtiğimiz hafta Fi Çi dizisini bitirmişti. Başlangıç da 3 sezon olarak değerlendirilen Fi Çi dizisi Azra Kohen ile olan anlaşmazlık nedeniyle erken final yaparak ekranlardan ayrıldı. PuhuTV Fi internet dizisi ile başarısını yeni internet dizisi ile devam ettirmek istiyor.

Başarılı oyuncu kadrosuyla ilk teaser ve tanıtımların yayınlandığı Şahsiyet dizisi oldukça güzel bir giriş yapacak gibi duruyor. İlk fragman ve tanıtım videoları izlenme rekorları kıran yeni dizinin konusuda izleyicileri çeken cinsten. Suç ve Polisiye türleri ile devam edecek dizi yankı uyandıracak gibi gözüküyor.

Şahsiyet Dizisi Konusu

Şahsiyet dizisinin konusu net olarak belirtilmesede yayınlanan videolardan anladığımız kadarıyla alzheimer hastası olan bir adamın işlediği seri cinayetleri konu alıyor. Yapımcılığı Ay Yapım’ a ait olan diziyi Onur Saylak yönetecek. Şahsiyet dizisinin senaristi ise Hakan Günday oluyor.

Şahsiyet Dizisi Oyuncuları

Şahsiyet dizisinde çok önemli oyuncular rol alıyor. Haluk Bilginer, Cansu Dere, Metin Akdülger, Şebnem Bozoklu, Necip Memili, Hüseyin Avni Danyal, Müjde Ar, İbrahim Selim ve Fırat Topkorur gibi kendini oyunculuk konusunda ispatlamış isimleri Şahsiyet dizisinde izleyeceğiz.

Şahsiyet Ne Zaman Başlayacak?

PuhuTV merakla beklenen yeni dizisinin 17 Mart Cumartesi günü ilk 3 bölümü ile ekranlarda olacağını açıkladı.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir