Kapat
RX Vega SIGGRAPH fuarında tanıtılacak
Donanım 0

RX Vega SIGGRAPH fuarında tanıtılacak

 

AMD’nin heyecanla beklediğimiz RX Vega kartlarına gün geçtikçe yaklaştığımızı düşündüğümüz şu günlerde dün gelen haber bir anda hepimizi şoke etmişti. Sevindirici haberin gelmesi ise uzun sürmedi.

AMD’nin pazarlama uzmanı Jason Evangelho tarafından dün atılan tweet’te SIGGRAPH etkinliğinde RX Vega kartların tanıtımının yapılacağı doğrulandı. Biz teçhizat severlerin yüreklerine neredeyse su serpen tweet’te yetkiliye bu konunun yanı sıra teknoloji dünyasının şu sıralar gündeminin bir numaralı konusu RX Vega Frontier Edition’un oyun performansı da soruldu. Cevap beklendiği üzere kartın oyun odaklı olmayışı sebebiyle oyun performansının ayırıcı özellik olmadığı biçiminde oldu. Bu beklenen bir yanıt zira en başından beri AMD yetkilileri modelin oyunları destekleyeceğini lakin oyun oynamak isteyenlerin ana olarak RX Vega’ya yönelmeleri gerektiğini belirtmişlerdi.

 
Ayrıca Bkz.LG G6’nın küçük versiyonu geliyor: LG Q6
 
Son olarak geçtiğimiz günki habere gelirsek, bu gelişme Capsaicin etkinliğinin SIGGRAPH içinde bir etkinlik oluşu nedeniyle bu etkinlikte olmaması çoğunlukla SIGGRAPH fuarında olmayacağı manasına gelmediğini bizlere göstermiş oldu. İlgili tweet’lere aşağıdan erişebilirsiniz
 

 

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir