Kapat
Gündem 0

Rehber Sorgulama, GetContact Nasıl Kullanılır?

Rehber kayıt sorgulama? Rehber sorgulama uygulaması, Rehber Kayıt sorgulama uygulaması, iOS rehber sorgulama, Arkadaşımda nasıl kayıtlıyım? GetContact Nedir? GetContact güvenilir mi? GetContact kullanımı, Rehber sorgulama ve kayıt, GetContact ios indir, Getcontact android indir..

Yine bir anda popülerleşen uygulamalardan biri olan GetContact sizi arayan numaraların kim olduğunu söylüyor. Aynı zamanda uygulamanın en çok kullanılan özelliği ise başkalarında sizin ne diye kayıtlı olduğunuzu göstermesi oldu. Bir çok kişi tarafından kullanılmaya başlanan uygulama Instagram Hikayeleri ve bir çok sosyal medya uygulamasından yayılmaya başladı. Hızla yayılan uygulama bir süre daha popülerliğini koruyacak gibi gözüküyor.

GetContact güvenilir mi?

GetContact uygulamayı yüklediğinizde kayıt oluştururken ve açtığınızda sizden istediği bilgiler, izinler ile kullanıcıların veritabanını kaydetmekte. Her kullanıcının veritabanını kayıt ederek bu şekilde numaraları ve kayıt isimleri eşleştiriyor. Her kullanıcının rehberine ve numarasına bu şekilde erişmesinin, kendi veritabanına kayıt etmesi bize göre güvenilir değil. Sorgulama ekranına yazılan her numaranın kime ait olduğunu da gösterebilen uygulama aynı zamanda o kişilerle iletişime geçebilmeye de olanak sağlıyor.

GetContact Nasıl Kullanılır?

GetContact uygulaması açıldıktan sonra numaranız yada Facebook üzerinden giriş yapılarak kullanılıyor. Keşfet kısmından sizlerin tanıyor olabileceğiniz, daha önce karşılaştığınız kişileri sizlere tanıtan uygulama Sorgulama ekranından da numara sorgulamanızı yada sizi kişilerin telefonlara ne yazarak kaydettiğini gösteriyor. Sizi arayan kişinin kimliğini de gösteren uygulama ilk 1 Ay ücretsiz sloganıyla ilerliyor. Bir çok kullanıcının 1 ay sonra ödeme yapmadan uygulamayı sileceğini düşünüyoruz.

GetContact uygulamasını indirmek isteyenler için;

Android iOS

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir