Kapat
Red Dead Redemption 2
Haberler 0

Red Dead Redemption 2, PC için duyuruldu!

Grand Theft Auto (GTA) serisinin yapımcısı Rockstar Games tarafından geliştirilen ve 26 Ekim 2018 tarihinde Playstation 4 ile Xbox One konsollarına çıkan oyun, büyük bir satış rakamına ulaşmıştı. Başarısının ardından acaba Red Dead Redemption 2 PC’ye gelecek mi sorusu akıllarda idi ki özellikle son birkaç gündür ortaya atılan iddialar, herkesi heyecanlandırmıştı.

Ve sonunda beklenen oldu; Rockstar Games, yaptığı resmi duyuruyla birlikte Red Dead Redemption 2’yi PC platformları için duyurdu. Özellikle bilgisayar oyuncuları bu haberle birlikte büyük sevince boğuldu. Uzmanlar RDR 2’nin de GTA 5 gibi PC platformunda da büyük rakamlara ulaşacağı konusunda hemfikirler.

Red Dead Redemption 2, PC için ne zaman çıkacak?

red dead redemption 2 pc

Rockstar Games yaptığı RDR 2 PC duyurusunda başka bir güzel açıklamaya daha imza atarak oyunun çıkış tarihini de açıkladı. Açıklanan tarihe göre oyun 5 Kasım 2019 tarihinde bütün ihtişamıyla PC platformları için arz-ı endam edecek.

Rockstar Launcher üzerinden yayınlanacağı düşünülen oyunun ön siparişi de an itibariyle açıldı. Red Dead Online ile birlikte gelecek oyunu ön sipariş verdiğinizde ekstra olarak bazı hediyelere sahip olacaksınız.

Red Dead Redemption 2 ön sipariş hediyeleri;

  • Hikaye modu için savaş atı.
  • Hikaye modu için hazine haritası.
  • Hikaye modu için ekstra para.
  • Red Dead Online için 50 Gold Bar

Oyunu Rockstar Games’in resmi internet sitesi üzerinden ön sipariş verebilirsiniz.

{Onur}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir