Kapat
Oyun 0

PUBG’nin Yeni Tropikal Adası Nisan Ayında Test Edilecek

Eski haritalarının yüzde 25 boyutunda olan yeni tropik PUBG haritası, Nisan ayı içerisinde test sunucularında denenmeye başlayacağı duyuruldu. 

Oyun Geliştiricileri Konferansı 2018’de Player Unknown Battleground’a  eklemeleri beklenen ve bir sonraki haritanın Tropikal bir ada olacağı daha önceden açıklanmıştı. PUBG’nin yeni hartiası 4 x 4 olacak ve 16 kmlik bir alandan oluşuyor. 8 x 8 haritaların ise 64 kmlik alana kıyasla çok ufak bir harita olacağı ve 100 kişinin oyuna girmesiyle beraber çok zevkli bir savaş olacağı bekleniyor.

Nisan ayı içerisinde test sunucularında denenecek olan tropikal ada haritası, erken savaşmayı sevenler için çok büyük bir beğeni kazanacak. Try hard veya eşya toplamak için oyuna girenler denize atlayabilir.

Haritanın geliştiricisi olan Greene, yeni haritanın kendi has bir güneydoğu Asya havası sunacağına değindi. Yukarıda sizlerinde videoda görebileceği gibi ilk haritayı andıran tropik ada haritası, tahminlere göre test sunucularında 1-2 hafta denenecek ve daha sonra oyuna dahil edilecek.

Son gelen habere göre PUBG’nin gelecekteki yeni güncellemeleri gerçek dünya efeklerini dahil edecek.

Harun {Harun}

14 yıllık bilgisayar geçmişi olan ve Teknoloji meraklısı bir yazar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir