Kapat
Haberler 0

PUBG’nin geliştiricisi yeni oyun projesi için çalışıyor

Bluehole yeni bir oyun projesi üzerinde çalışmakta!

PlayerUnknown’s Battlegrounds’un kısa sürede milyonlarca oyuncu kitlesine ulaşmasına hayran kalmıştık. Steam üzerinden bir çok oyunu sollayıp 2.8 Milyon anlık oyuncu kitlesine ulaşan PUBG hala zirvedeki yerini koruyor. Bu sırada ise  PlayerUnknown’s Battlegrounds’un geliştiricisi Bluehole şirketi yeni bir MMORPG oyunu Ascent: Infinite Realm ile karşımıza çıkıyor. Peki akıllarda hala bir soru var. PUBG’de hala ciddi optimizasyon sorunlarının olduğunu biliyorken yeni bir oyun projesine adım atmak ne kadar doğru bir karar? Bluehole bu kadar tanınmışken fırsatı kaçırmıyor gibi görünüyor.

Oyunun içeriği hakkında konuşacak olursak teknolojinin olduğu ve aynı zamanda olmadığı bir atmosferi yaşayacağız gibi görünüyor yani orta çağ zamanlarıyla uzay teknolojisinin aynı karede olduğu bir atmosfer sunuyor bizlere. Hem gemiler üstünde uçuyoruz hem de fantastik yaratıklarla savaşıyor daha ne isteriz ki. Bunu aşağıdaki tanıtım videosunu izleyerek de anlayacağınızı düşünüyoruz.

Ascent: Infninite Realm 2018 yılının Şubat ayında kapalı betaya gireceği belirtiliyor. Henüz geliştirilme sürecinde olduğu için tam olarak çıkış tarihi verilmemiştir.

Ferhat Çark {Alathor}

Bilgisayar programcılığı mezunu, teknoloji ve oyunlara oldukça ilgili. Tüm tecrübe ve deneyimlerini sitemiz için kullanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir