Kapat
Pubg Lite
Oyun 0

PUBG Lite Nasıl Oynanır? Nereden İndirilir?

PUBG Lite oyunu beta sürümü çıkmasıyla beraber oyunu seven ancak bilgisayarı yeterli seviyede güçlü olmayan kişilerin yüzler güldü. Peki bu oyun nasıl indirilir ve oynanır bu yazımızda sizlere açıklayacağız.

Yüksek sistem gereksinimleri isteyen standart PUBG oyununu oynayamayan kişiler genellikle Bluestacks yükleyip Pubg Mobile oynuyordu. Tabiki eski popülerliğini korusa bu atılımı gerçekleştirilmiydi oyun geliştiricileri bilinmez ancak Fornite’ın ataklarına daha fazla dayanamadılar diye düşünüyorum.

Şu an için PUBG Lite oyunu sadece Tayland’da oynanabiliyor diyorlar ancak ülkemizden de bağlanmak mümkün. Ancak sunucular uzak doğuda olduğu için ping sorunu olacaktır. Bu nedenle Avrupa ya da Türkiye sunucularının da açılmasını beklemek aslında daha mantıklı diyebiliriz.

PUBG Lite Sistem Gereksinimleri Minimum

OS Windows 7,8,10, 64bit
CPU Core i3 2.4GHz
RAM 4GB
GPU Intel HD Graphics 4000
HDD 4GB

PUBG Lite Sistem Gereksinimleri Önerilen

OS Windows 7,8,10, 64bit
CPU Core i5 2.8GHz
RAM 8GB
GPU NVIDIA Geforce GTX 660 veya
AMD Radeon HD 7870
HDD 4GB

Yukarıda gördüğünüz gibi Pubg Lite oynamak için son sistem bir bilgisayara sahip olmamız gerekmiyor. Nereden indirebilirim derseniz https://lite.pubg.com/download/ adresinden ücretsiz şekilde beta sürümünü bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

Çok kısa süre içerisinde kararlı sürüm çıkacağı ve tüm dünyadaki PUBG Lite oyuncularının ping ve diğer sorunlar olmadan oynayabileceği belirtilmiş. Aynı zamanda telefonlarının özellikle şu anki PUBG Mobile oynamaya yetmeyenler için de bir müjde var. PUBG Lite aynı zamanda mobil platformlar için de geliştiriliyor. Bu sayede eski bir akıllı telefonunuz varsa bile artık PUBG Lite indirip oynayabileceksiniz.

Kerem {Kerem}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir