Kapat
Gündem 0

PlayStation 4 Slim Sızdı!

Uzun süredir çıkıp çıkmayacağı tartışılmış olan PlayStation 4’ün Slim versiyonu bir açık arttırma sitesinde ortaya çıktı. Yeni versiyonun fiyatı görenleri şaşırttı!

playstation-4-slim-sizdi-1Daha yeni Xbox One S satışa çıkmışken Sony‘den gelecek olan hamleyi merakla bekliyorduk. Haber Sony’den gelmedi ama Bir İngiliz açık arttırma sitesi boy boy fotoğraflarla Sony PlayStation 4 Slim versiyonunu yayınladı.

 
Yeni Versiyon İçin Görünen Fiyat Gayet Uygun

Gösterilen makinenin sahte olup olmadığı elbette şimdilik bilinmiyor. Görünüşe göre yeni PS4 biraz ince olmasının yanında tarzını da değiştiriyor. Daha küt bir tasarıma sahip olan bu cihaz şu an kullandığımız 500GB ve1TB versiyonlarına göre herhangi bir donanım artısı getirmiyor (doğal olarak). Fiyatıysa 295 İngiliz Sterlini, yani 1.120 TL civarı.

Ortaya çıkan bu görselleri sizlerle paylaşıyoruz ama daha fazlası için 7 Eylül‘de düzenlenecek olan Sony etkinliğini beklememiz gerekiyor. İşte o zaman PlayStation’ın geleceği hakkında daha net bilgiye sahip olabileceğiz.playstation-4-slim-sizdi-5

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir