Kapat
Oyun 0

PlayStation 4 İçin 5.50 Güncellemesi Yayınlandı

Sony’nin sevilen oyun konsolu PlayStation 4 yeni özelliklerle güncellenmeye devam ediyor. Sony son olarak PlayStation 4 oyun konsolu için PlayStation 4 5.50 sürüm güncellemesini yayınladı.

Sony tarafından yapılan açıklamaya göre PlayStation 4 için 5.50 numaralı güncellemesi yayınlandı. Bazı PlayStation 4 kullanıcılarının deneyimlediği 5.50 numaralı güncellemeyle birlikte PlayStation 4’e önemli geliştirmeler ve pek çok yenilikler geliyor.

PlayStation 4’ler için yayınlanan 5.50 güncellemesi yaklaşık olarak 460 MB’lık büyüklüğe sahip. Yeni güncellemeyle birlikte PlayStation 4 kullanıcıları gelişmiş ebeveyn kontollerine, organizasyonel özellikler ve supersampling seçeneklere sahip oluyor. Kullanıcılar Supersampling özelliği sayesinde  2K çözünürlüğe ve hatta daha düşük görüntü çözünürlüğüne sahip televizyonlarda bile daha iyi görüntü kalitesine ulaşabiliyor.

Gelişmiş Ebeveyn Kontrolleri Geliyor!

Anne babaların PlayStation’a uzun süredir gelmesini istediği gelişmiş ebeveyn kontrolü de yeni PlayStation 4 için yayınlanan 5.50 güncellemesiyle birlikte geliyor. Yeni gelişmiş ebeveyn kontrolüyle birlikte ebeveynler çocuklarının hangi saatler arasında hangi oyunları oynayabileceklerine karar verebiliyorlar.

Yeni güncelleme ile birlikte ayrca PlayStation Plus bölümünde yeni bir kategori ekleniyor ve kullanıcılar yeni kategoride ücretsiz oyunlara erişebiliyor. Yeni güncelleme ile birlikte ayrıca PlayStation kullanıcıları gelen bildirimleri silebilecekken PlayStation arayüzünde bulunan arka planı ve takım logolarını da özelleştirebilecek.

Burak {Burak}

Kendini bildiğinden beri teknolojiye ilgi duyan Burak edindiği ve edinmekte olduğu gelişmeleri tarafsız bir şekilde aktarıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir