Kapat
Haberler 0

PlayerUnknown’s Battlegrounds için yeni araç ve silah gösterildi!

PlayerUnknown’s Battlegrounds yeni güncellemesiyle ilgili yeni bilgiler geldi!

PlayerUnknown’s Battlegrounds yani kısaltması PUBG olan oyunumuza yeni güncellemenin ne zaman geleceği hala merak ediliyor. Bu güncellemeyle birlikte bir kaç silah, araç ve yeni bir haritanın geleceğini biliyoruz. Yeni haritayı ve içerikleri beklerken sizlere gelecek olanların resimlerini göstermek istedik.

Oyuna yeni gelecek güncellemeyle bu iki aracın oyuna eklenmesi bekleniyor ancak belirtmek isteriz ki bu iki aracı sadece yeni gelecek olan çöl haritası üzerinde kullanılabilir olacak. Yeni güncellemeyle birlikte yalnızca bu araçlar değil aynı zamanda yeni silahlarda eklenecek. Bu silahlardan bir tanesi Winchester Model 94 yada kısaca Win94 silahımız olacak. Kar98k gibi bir keskin nişancı tüfeği olan bu silahta yalnızca çöl haritasında kullanılabilecek ve rastgele evlerden bulunabilecek. Aşağıdan silahın görseline bakabilirsiniz.

Bu silah ve araçlar yalnızca yeni gelecek olan çöl haritasında oynanabilecek yani şuan ki ilk haritada bunları göremeyeceğiz. Bunların dışında oyuna normal haritada dahil Aug ve DP28 isimli LMG silahı da eklenecek. Tüm bu içerikleri ve daha fazlasını sabırsızlıkla bekliyor olacağız.

 

Ferhat Çark {Alathor}

Bilgisayar programcılığı mezunu, teknoloji ve oyunlara oldukça ilgili. Tüm tecrübe ve deneyimlerini sitemiz için kullanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir