Kapat
Genel 0

Paramedik maaşları ne kadar? 2018 Paramedik Maaşları..

Paramedik maaşları, 2017 Paramedik maaşları, Yeni Paramedik maaşları, Paramedik maaşlarına ne kadar zam geldi?, Paramedikler ne kadar maaş alıyor?, Paramedik maaşları hakkında, Paramedik maaşları 2018, Paramedik nedir?

Hastane acil servislerinde ve özel ambulanslarda görev yapan paramedik yani ilk ve acil yardım (A. A. B. T) mesleğini icra eden sağlıkçıların kazandığı ücretler, maaşları hakkında bir çok soru işareti ve farklı bilgi mevcut. 112 Acil servis’ in göz bebekleri olan paramedikler zorlu görevleri ve riskli birim olmalarından dolayı hastane personellerinden farklı değerlendirilmektedir. Sürekli yollarda olan ve bir çok sorun ile ilk önce karşılaşan paramedikler bu nedenle çeşitli donanımlara da sahiptirler. İnternet de yer alan gereksiz bilgileri aklınızdan çıkaracak ve size en doğru paramedik maaşlarını açıklayacağız.

Her sene memur maaşlarına yapılan bir takım zamları unutmamak gerekmektedir. Bu senede paramedik maaşlarına yapılan zamlarla birlikte en doğru paramedik maaşlarını sizlerle paylaşacağız.

2018 Paramedik Maaşları Nedir? 2018 Paramedik Maaşları hesaplama

  • Paramedik Saf Maaşı*: 2200 Türk Lirası
  • Paramedik Sabit Ek Ödeme*: 900 Türk Lirası
  • Paramedik Ek Ödeme*: 500 Türk Lirası
  • Paramedik Yemek Ücreti*: 214 Türk Lirası
  • Paramedik Ek Nöbet Ücreti*: Saatlik: 14 Türk Lirası / 24 Nöbet Ücreti: 340 Türk Lirası
  • Paramedik Toplam Aylık Maaşı: 3814 Türk Lirası (Hiç fazladan mesai yapmayan bir paramedik için..)

Not: Ayda 3 fazladan mesai 24 nöbeti tutan bir paramediğin aylık maaşı yaklaşık olarak: 4800 Türk Lirası civarında olmaktadır.

 

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir