Kapat
Need For Speed: Payback için ön siparişe özel grafik
Donanım 0

Need For Speed: Payback için ön siparişe özel grafik

 

 
Need For Speed hayranlarının merkalı bekleyişi sürüyor. Electronics Art göre Kasım ayında satışa sunulacak serinin yeni oyunu Payback için acayip bir ayrıntı ortaya çıktı. Daha önce farklı stüdyo ve yayılma şirketlerinin ön sipariş ilgisini arttırmak için bazı kampanya ve promosyonlar yaptığına tanık olmuştuk. Need for Speed: Payback için de böyle bir planlamaya girişen Electronics Art, oyun dünyasında ilk defa ön siparişe özel grafikler vaad ediyor.
 
Oyunu çıkmadan önce ön siparişle satın alacak yarış tutkunları ilk olarak “Platinum Car Pack” isimli araba koleksiyonuna sahip olacak. Bu paket içerisinde Nissan 350Z 2008, Chevrolet Camaro SS 1967, Dodge Charger R/T 1969, Ford F-150 Raptor 2016 ve Volkswagen Golf GTI Clubsport 2016. Garip olansa tekrar yalnızca ön sipariş oyuncuları bu özel araçlarla birlikte mavi lastik dumanı efektiyle oynayabilecekler oyunu. Gerçekte garip çünkü ilk kere büyük bir yapımda erken satın almaya karşın böylesi bir grafik ayrıcalığı veriliyor. Dünyanın en dinç bilgisayarına sahip olsanız bile, ön sipariş yapmadıysanız bu efekti göremeyeceksiniz.
 

Listelere 100 dolar gibi bir fiyatrla giriş yapan Need For Speed: Payback için öyle çok kullanıcı egemen incelemeleri görmek, oyunun kendisini kanıtlamasını isteyecektir. Ama üstelik bu yeni satmak modeli başarılı olursa eğer, diğer stüdyo ve oyun yapım şirketlerinden de benzer şekilde, çabuk davranana ayrıcalık tanıyan grafik özelleştirmeleri görebiliriz.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir