Kapat
Windows 0

Microsoft Surface Studio, iMac’ e rakip oluyor!

Microsoft Surface Studio, iMac’ e rakip oluyor! Microsoft Apple’ a rakip oluyor!

Microsoft, Apple iMac‘ leri yerle bir etmek adına yeni olağanüstü bilgisayarı Microsoft Surface Studio’ yu duyurdu. Microsoft‘ un ilk All in One yani hepsi bir arada bilgisayarı olan Surface Studio çok kullanışlı şekilde geliyor. Tasarımsal özellikleri ile piyasada ki diğer All in One cihazlara karşı oldukça üstünlük sağlayacak gibi.

microsoft-surface-studio-aslantek

Özellikle Grafik Tasarımcıları için oldukça pratik ve kullanışlı olan Surface Studio, Mac‘ ler de ki PS özelliklerinin üzerine çıkmayı hedeflemiş. Apple aynı işi yapmak için bir çok cihaza sahip olmanızı bekliyorken Surface Studio bunları tek başına yapabilecek. Ayrıca ayarlanabilir standıyla basit bir şekilde tablet haline getirebileceğiniz Surface Studio, kreatif alanda çalışan kişiler için tam anlamıyla bir yaratıcı iş istasyonu olacak.

Teknik özelliklerinden bahsedecek olursak, 28 inçlik dokunmatik PixelSense ekranı bulunan Microsoft Surface Studio, gelişmiş ekran teknolojisiyle birlikte en kaliteli grafik performansına sahip bilgisayarlar arasında zirvede yer alıyor. 32GB RAM‘i olan bilgisayarda 6. nesil Intel Core i5 ya da 6. nesil Intel Core i7 işlemci kullanılıyor. Bilgisayarın depolama alanı ise toplamda 2TB alana sahip hibrit SD ve HD depolama alanlarından oluşuyor.

microsoft-surface-studio-aslantek-haber

Gelelim Fiyatına,

Şu anda Microsoft Surface Studio‘nun satış fiyatı 2999 dolar olarak belirlenmiş. Bilgisayar 26 Kasım‘da ön siparişe sunulacak ve yılbaşı tatili kapsamında resmen satışta olacak. Oldukça başarılı bir ürün olduğunu düşündüğümüz Surface Studio bakalım, Apple’ ı geçebilecek mi?

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir