Kapat
Genel 0

Microsoft Paint Yenileniyor.. Sonunda!

Microsoft Paint Yenileniyor! Uzun zamandır stabil kalan bilgisayarlarımızın vazgeçilmezi Paint sonunda yenileniyor.

Microsoft Paint’ i bilmeyen yoktur. Bilgisayarlarımız da ki angarye işleri görmek için kullandığımız, genellikle ekran görüntüsü alacağımız da ilk başvurduğumuz Windows’ un içinde ücretsiz olarak gelen yıllardır aynı olan uygulama. En eski sürümüne nazaran Windows Vista ve Windows 7′ yle birlikte biraz yenilenen ama kendisinden hiç ödün vermeyen Paint artık muazzam bir değişime gidiyor. Diğer resim uygulamalarının çok gerisinde kalan uygulamaya Microsoft can vermek için hazırlanıyor.

Geç de olsa başarılı bir güncelleştirme, yenilik olacağını düşündüğümüz bir tanıtım videosu yayınlandı. İncelendiği takdirde çizim yeteneklerinin en üst seviyeye çıkarıldığını görüyoruz. Özellikle 2′ si 1 arada bilgisayarlar ile dokunmatik ekranda çizim yapmanın üzerine oldukça yoğunlaşılmış gibi duruyor. Çok hoş ve güzel yeni özellikler alacak olan Paint eminiz ki bu yenilikle birlikte hayatımız da sık sık kullanacağımız bir uygulama olacak.

Ancak merak ettiğimiz soru ise bu kadar gelişecek bir Paint ücretsiz olarak mı devam edecek? Bu konu hakkında henüz bir bilgi yok, eğer ücretsiz olursa kullanım oranlarını bayağı bir arttıracak gibi.

Aşağıdan Microsoft’ un yeni Paint tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir