Kapat
Teknoloji 2

Logitech Z337 Bold Sound Ses Sistemini Tanıttı..

Logitech, ev içi kullanımlar için ilk Bluetooth ses sistemini geliştirdi.

Ev içi kullanım için piyasaya sunulan Logitech Z337 Bold Sound ile kullanıcılar; bilgisayar, tablet veya akıllı telefonlar aracılığıyla müzik, oyun veya filmlerin keyfine çok daha rahat varabiliyor. Bluetooth özelliğine sahip tüm cihazlara kolayca bağlanılabilen ses sistemi, herhangi bir eşleştirmeye gerek kalmadan ses kaynakları arasında rahatça geçiş yapılabilmesini sağlıyor.

Pürüzsüz ses kalitesi, güçlü bası ve 80 Watt ses çıkışına sahip Z337 Bold Sound, istenildiğinde 3.5 mm veya RCA girişle de bağlanılabiliyor. Bu özelliği sayesinde Bluetooth cihazlarla aynı zamanda herhangi bir monitör, bilgisayar veya oyun konsoluyla da bağlantı kurulabiliyor.

Subwoofer’ ın arkasında yer alan bass seviye kontrolü haricinde cihazın tüm özellikleri, üzerinde kulaklık girişi de bulunan kumanda paneliyle kontrol ediliyor. Bu özellikte ayrıca mantıklı ve hoş olmuş.

Logitech Z337 Bold Sound’ un Eylül 2016 itibarıyla tavsiye edilen satış fiyatı 99.99 dolar olarak belirlenmiş.

Yani 100$ etikete sahip bu cihaz yeterince başarılı olacak gibi. Kablolardan kurtulmak ve aynı zamanda en iyi performansı almak için birebir olmuş. Türkiye fiyatının fazla değişmemesini dileyerek haberimizi sonlandırıyoruz. Aslantek Teknoloji Haber sitesini tercih ettiğiniz için teşekkürler. : )

Aslantek | Teknolojinin tek adresi.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

“Logitech Z337 Bold Sound Ses Sistemini Tanıttı..” üzerine 2 yorum

  1. Birisi dedi ki:

    Bunun gücü 80 Watt değil 40 Watt! 80 Watt olan peak değeri, gerçek gücü ise 40 Wattır.

    1. AlperanQ dedi ki:

      Öyle diyorsanız öyle olsun 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir