Kapat
Haberler 0

La Casa De Papel 3. Sezon çıkacak mı? Ne zaman çıkacak?

La Casa De Papel dizisi devam edecek mi? La Casa De Papel Devam Edecek mi? La Casa De Papel Yeni Sezon Ne zaman? La Casa De Papel 3. Sezon İzle, La Casa De Papel 3. sezon Ne zaman Çıkacak? La Casa De Papel İzle..

Son zamanların adından sık söz ettiren soygun dizisi La Casa De Papel bir çok izleyicisi ve hayranıyla popülerliğini korumaya devam ediyor. Prison Break benzeri bir dizi olarak görülen La Casa De Papel çok başarılı bir İspanyol dizisi.

Ortada çalınacak bir şey yoksa, bu yine de soygun olur mu?

İspanyol TV kanalında 9 ve 6 bölümlük 2 dönemde yayınlanan La Casa De Papel 23 Kasım 2017′ de sona erdi. Bir çok ülkede dizinin yayın haklarını eline alan Netflix dizinin 70-80 dakika olan bölümlerini revize ederek 1. sezonu 13 bölüm olarak yayına sürdü. 2. Sezonun yakın zamanda Netflix‘ ten yayınlanacağına şüphemiz yok. Bir çok kişiyi kendine bağlayan ve etkisi altına alan popüler dizi büyük bir para darphanesini soygununu konu alıyor. Çok sevilen ve dünyanın her yerinden izlenen dizinin en çok merak edilen yönü yeni sezonun gelip gelmeyeceği.

La Casa De Papel dizisinde Profesör lakaplı gizemli bir adam yüzyılın soygununu yapma hayaliyle işe koyulacaktır. Her noktasını tüm detaylarıyla düşünen yani ince eleyip sık dokuyan Profesör ülkenin dört bir yanından kendi alanlarında en iyi olan adamlardan oluşan bir ekip toplar. Kusursuz yaptığı plan için 5 ay belirleyen Profesör bu sürede eve kapanarak ekibe tüm detayları anlatacaktır. Bu süre tamamlandığında kusursuz bir plana sahip olacaklardır. Ama Profesör‘ ün unuttuğu bir şey vardır. Bir soygunun başarı ile sonuçlanması için en az plan kadar kusursuz bir ekip de olmalıdır.

İyi bir dedektif ve gözden kaçan bazı şeyler diziye heyecan katacak, her bölüm sonunda heyecanla bir sonraki bölümü açacaksınız. Bir çırpıda 2 sezonunu da bitireceğiniz bu dizi her bölümü ile sürpriz yaparak sizleri şaşırtmaya devam edecek. Başından sonuna kadar bir hayli tempolu devam eden dizi aslında 2. Sezon son bölümü ile final yapmıştır. Yani akıllarda pek fazla soru işareti bırakmayan dizi tatmin edici bir son bölüm yayınlamıştır.

La Casa De Papel 3. Sezon için gelip gelmeyeceği konusunda herhangi bir açıklama yapılmamıştır. Yayınlanan son bölümde final tadı olsa da istenildiği takdirde devam ettirilebilecek bir son olmuştur. Buda akıllarda acaba gelir mi sorusunu karşımıza çıkarıyor. Dizinin hayranları heyecanla 3. sezonun gelmesi için can atıyor. La Casa De Papel için 3. sezon açıklaması yapıldığında sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir