Kapat
Mobil 0

Karşınızda Gionee M7 Plus

Üreticileri tarafından henüz görücüye çıkmayan telefonlara ait görselleri sızdırmasıyla ünlü Evan Blass yine iş başında. Sızıntı görsellerine ait birçok yazımızda bu isme denk gelmişsinizdir. Evan Blass bu seferde Gionee M7 Plus tasarımını sızdırdı. Gionee M7 Plus mevcut tasarımı ile adından söz ettireceğe benziyor.

Gionee markası genellikle Asya pazarında faaliyet göstermektedir. Birçoğunuz bu markayı duymamış bile olabilir. M7 Plus ile akıllı telefon pazarında daha aktif rol almak isteyen Gionee markası, sızdırılan görüntüler baz alındığında bunun için sağlam bir çalışma yapmış olduğu aşikar. Gionee M7 Plus tasarımına ait görseller, kullanıcıları yeterince tatmin edecektir. Her ne kadar cihaz ile ilgili özellikler kısıtlı olsa da inç büyüklüğünün 6.43 olması bekleniyor. Kablosuz şarj desteği ve paslanmaz cihaz gövdesinin yanında deri malzemeden olacağı gelen bilgiler arasında.

 

Bu görseller baz alındığında, parmak izi tarayıcısı ve çift kamera özelliği bulunan Gionee m7 Plus şimdiden merak uyandırdı. Şık görünüme sahip olan bu cihazın fiyatına ve çıkış tarihine ait herhangi bir bilgi mevcut değil. Git gide artan lüks cihaz fiyatlarının yanında, uygun bir bedel karşılığında piyasada rol almasını beklediğimiz M7 Plus için beklentinin fazla olacağını düşünüyoruz.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir