Kapat
Gündem 0

iPhone 7 alana, iPhone 8.. Vodafone’ dan!

iPhone 7 alana, iPhone 8 Vodafone’ dan geliyor.!

Bildiğimiz gibi iki gün önce iPhone 7 Türkiye ve Dünya satış pazarında ki yerini aldı. Bir çok mağaza ve firma iPhone 7‘ leri stokladı, satışına başladı. Note 7 patlamaları sonrası iPhone 7 satışlarının çok iyi olacağını bekliyoruz. Aynı zamanda bir çok insan iPhone 7 için sabırsız. Çoğu şehrimiz de ve mağazalarda iPhone 7 sıraları, kuyrukları ilk günden oluştu bile.

Apple ne kadar tartışılacak bir telefon yapsa da kullanıcılara yani bizlere bunu o kadar iyi sunuyor ki, almak için can atılıyor. Vodafone‘ da iPhone severlere müjdeli bir kampanya ile geldi.

Vodafone Akıl Almaz Yenileme Kampanyası ile cihaz alanlara 1 sene içinde yeni çıkan iPhone modelini hiç bir ceza ödemeden alma imkanı sunuyor. Kampanya üzerinden RED tarifesi ile bir iPhone 7 veya iPhone 7 Plus alırsanız, 12 ay sonunda yeni çıkan iPhone modelini ceza ücreti ödemeden alabilir yeni bir sözleşme imzalayabilirsiniz. Tabii kendi cihazınız olan yenilenecek olan iPhone‘ un çalışır durumda olması gerekiyor. Bu kampanya ne kadar güzel ve mantıklı dursa da aslında hiç bitmeyen bir borç gibi duruyor. Açıkçası bana çok mantıklı gelmedi. Düşünüldüğü takdirde her ay 250 TL civarı bir fatura ödemek ve bunun sonunun olmaması demek. 24 ay boyunca ödemenin zor geldiğini düşünürsek bir de bu açıdan bakmak gerek. Tabii bu benim düşüncem sizlere eğer mantıklı ve katılınabilir olarak geldiyse, tarife detaylarına bakıp iPhone 7′ inizi alabilir, gelecek iPhone‘ lar içinse hazırlık yapabilirsiniz.

vodafone-akil-almaz-iphone-7-kampanya-aslantek

iPhone‘ un 10. senesine gireceğimizi düşündüğümüz ve özel bir cihazla kullanıcıları etkileyeceğini düşündüğümüz için 7s modeli yerine iPhone 8 geleceğini düşünüyoruz. Bilgilendirmekte fayda var. : )

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir