Kapat
Haberler 0

iPad Pro 2 Geliyor.. 2017′ de tanıtılacak..

iPad Pro 2 Geliyor.. Apple iPad Pro 2′ yi 2017 yılında tanıtacak.

Yaklaşık 7-8 sene önce ilk tanıtılan iPad modelleri bir çok Apple sever tarafından beğenilmiş ve tercih edilmişti. Bazı eksi yönlerinin olması haricinde genel olarak diğer tablet rakiplerine göre oldukça başarı gösteren iPad‘ ler her geçen gün yenilenmeye ve gelişmeye devam ediyor.

Apple‘ ın her zaman ki sorunu olan Güvenlik için Özgürlük Kısıtlama durumu iPad‘ ler de de söz konusuydu. Her ne kadar IOS yeni sürümleriyle Apple kullanıcıları biraz daha serbest bıraksa da yine de bu durum istenilen düzeyde değil. Android veya Windows tabanlı tabletlerin kullanımının daha özgür olması iPad‘ leri dara soksa da Apple her zaman başarıyor.

iPad‘ ler her zaman daha hızlı ve daha akıcı olarak diğer tabletlerden öne çıkıyor. Bu konuda bilinen ve en güçlüsü olan Apple iPad Pro‘ nun devamı 2017 yılında geliyor. iPad Pro 2 2017 yılında tanıtılacak ve söylentilere göre üç farklı boyutta gelecek.

Alışılmış boyut olan 9.7 inç, 10.2 inç ve devasa bir boyuta çıkan 12.9 inç’ lik bir boyutu daha olacak. Arka kamerasının 12 MP olacağı tahmin edilen iPad Pro 2‘ nin aynı zamanda 2018 yılında AMOLED ekran kullanan farklı bir modelinin çıkabileceği de söyleniyor.

Hep beraber son durum ne olacak, yeni iPad‘ ler ne olacak göreceğiz. Aslantek | Teknoloji Haber Sitesi.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir