Kapat
iOS 0

iOS için en iyi 2 antivirüs uygulaması

Apple‘ın iOS işletim sistemini kullandığı iPhone ve iPad modelleri, virüslerden ve zararlı yazılımlardan Windows veya Android‘li cihazlar kadar kolay etkilenmez. Ancak bu cihazları da tehdit eden birçok farklı tehlike mevcut.

Zararlı web siteleri, rahatsız edici reklamlar, hareketlerinizi takip eden küçük kodlar gibi tehlikeler iOS kullanıcılarını hedef alıyor. Bu yüzden doğru antivirüs uygulamasını kullanarak kendinizi bu tehlikelere karşı koruma altına almak çok önemli. Eğer siz de iPhone veya iPad cihazınızı zararlı yazılımlara karşı güvenli hale getirmek istiyorsanız, 2018’in en iyi iOS antivirüs yazılımlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz!

Avira Mobile Security

Almanya menşeli güvenlik yazılımları üreticisi Avira, masaüstü bilgisayarlar için kaliteli antivirüs programları geliştirmesiyle de biliniyor. Mobil cihazlar için de ürün geliştiren şirket, Avira Mobile Security uygulamasını ücretsiz olarak App Store‘da yayınlamış durumda.

Zararlı web sitelerini engelleyen, phishing yöntemiyle şifrenizi ele geçirmek isteyen kötü niyetli hackerları uzaklaştıran bu yazılım; bir güvenlik riski meydana geldiğinde alarm verebiliyor.

Mobile Security & Anti-Theft Protection for iPhone

Bünyesinde “Gizli kasa” özelliğini barındıran bu uygulamanın belli başlı fonksiyonlarını tamamen ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Kasa bölmesine en gizli fotoğraf ve videolarınızı saklayabilir, dahili VPN özelliğiyle internet üzerindeki gezintilerinizi şifreleyebilirsiniz.

Premium paketine yükseltme yapmak istediğinizde 8.99$ ücret ödemeniz gerekiyor. Ancak uygulamanın üstün güvenlik önlemleri için çok daha fazlası bile verilebilir.

Birol Çolhan {Birol Çolhan}

Teknoloji, gündem, oyun, mobil ve inceleme alanlarında yabancı ve farklı kaynaklardan aldığı yazıları sitemiz için paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir