Kapat
Instagram’daki bir hata, hesapların silinmiş gibi görünmesine neden oldu
İnternet 0

Instagram’daki bir hata, hesapların silinmiş gibi görünmesine neden oldu

Geride bıraktığımız 24 saat içerisinde birçok Instagram kullanıcısı, Facebook ve Twitter gibi siteler üzerinden hesaplarının silindiği yönünde paylaşımlar yaptılar. Instagram’ın başvuru koşullarına uymayan hiçbir şey yapmadıklarını ve paylaşmadıklarını iddia eden kullanıcılar, Instagram’dan konuyla ilgili izah etme yapması ve kapatılan hesapları bitmiş açması isteğinde bulundular.

Instagram hala konu ile bir veri paylaşmadı fakat The Verge göre elde edilen bilgiler, sosyal paylaşım sitesini farklı amaçlarla kullanan şahısların bu sorunla karşılaştığını gösteriyor. Yani yalnızca kişisel paylaşımlar yapanların veya Instagram’ı reklam amacıyla kullananların hesaplarının silindiğini bildirmek olası yok.

Bu sorunla karşılaşan kullanıcılar ayrıca hesaplarına giremiyorlar, hem de site üzerinden hesaplarını aradıklarında “Üzgünüz, bu sayfa mevcut değil” mesajıyla karşılaşıyorlar. Bundan ötürü hesaplarının silindiğini tahmin ediyorlar.

Sorunu yaşamış kişilerden bazıları hesaplarından atıldıklarını, bitmiş girebilmeleri adına sistemin telefon numarası onayı istediğini dile getirdi. Kullanıcılar, onaylama için zorunlu olan SMS’in gelmediğini ve bir süre sonra hesaplarının ortadan kaybolduğunu paylaştılar.

Takipçi satın almak istemisin? Hemen buraya tıklayarak instagram takipçi satın al!

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir