Kapat
Mobil 0

Instagram’da Hashtag ve Profil Linki Artık Eklenebilecek

Popüler sosyal medya uygulaması Instagram, bu sefer yeni ve farklı bir güncelleme ile kullanıcı karşısına çıkıyor. Yeni gelen özellikle beraber Instagram, profillerinize hashtag ve profil linki eklemenize olanak sağlıyor.

Resim paylaşım platformu olan Instagram, her geçtiğimiz gün bir kez daha bizleri şaşırtıyor. Şimdi ise profilinize hashtag ve profil linki ekleyebileğiniz yeni bir güncelleme ile farklı deneyim sunuyor.

Hashtag’ler Instagram için vazgeçilmez bir özellik olarak karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz yıl Aralık ayı içerisinde sosyal medya uygulaması profil gibi hashtagleri takip etmelerine olanak sağlamıştı. Şimdi ise platform hashtag’leri çok daha farklı kullanmanızı sağlıyor. Dünden bugüne, Instagram kullanıcıları bio’larına hem hashtag hemde profil linki ekleyebilecek. Bu bakımdan profilinize biografinize “#” veya “@” eklediğinizde otomatik olarak yönlendirme yapılacak.

Özellikle beraber hashtag’ler her yerde kullanılabilecek ve arama yapabileceksiniz. Sizin gibi düşünen insanlar ile etkileşiminiz artacak. Eğer başka bir profil hesabı paylaşırsanız, o kişiye bildirim gidecek. Karşı taraf buna izin vermezse eğer, paylaşım gerçekleşmeyecek. Bu bakımdan kötü kullanımlarda engellenebilecek.

Güvenli ve ucuz şekilde instagram takipçi arttırmanız mümkündür. Instagram takipçi satın al hizmeti için buraya tıklayınız!

Harun {Harun}

14 yıllık bilgisayar geçmişi olan ve Teknoloji meraklısı bir yazar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir