Kapat
Mobil 0

Instagram’a “yenile” butonu geliyor

Uzun zamandır beklenen özellik kronolojik sıralama üzülerek söylüyoruz ki gelmeyecek. Ancak sosyal ağ kullanıcılarını biraz rahatlatmak adına yeni bir adım atılıyor.

Bugün paylaşılan bir blog haberiyle kullanıcılara yeni haberi duyuran Instagram, “New Posts” özelliğini devreye soktuğunu açıkladı Bu bakımdan kullanıcılar düğmeye dokunarak yeni gönderilerin yüklenmesini isteyebilirler. Bunun yanı sıra şirket yöneticileri akışta “daha yeni gönderiler” göstereceklerine dair bazı cümleler kurdu.

Instagram tarafınca paylaşılan bu blog yazısına ilişkin, “Bu değişikliklerle, feed’iniz daha taze hissedecek ve önemsediğiniz anları kaçırmayacaksınız”sözleri kullanıldı. Bunla beraber “Eğer en iyi arkadaşınız Avustralya’daki tatilinden bir selfie paylaşırsa, uyandığınızda sizi bekliyor olacak” denildi.

Yeni özellikleri uzun zamandır beklendiği ve kullanıcıların rahatsızlık duyduğunu söylemiştik. Platforma dahil edilen yeni özellikler gelen şikayetleri ele alınarak geldi. Bu bakımdan kullanıcılara artık istemedikleri durumlar sunulmayacak. Söz konusu özelliklerin henüz test aşamasında olduğunu belirtmekte fayda var.  Gelecek güncelleme hakkında detayları buradan paylaşacağız.

Güvenli ve ucuz şekilde instagram takipçi arttırmanız mümkündür. Instagram takipçi satın al hizmeti için buraya tıklayınız!

Harun {Harun}

14 yıllık bilgisayar geçmişi olan ve Teknoloji meraklısı bir yazar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir