Kapat
Genel 0

İnstagrama yeni arşiv güncelleme özelligi sunuldu

Dünyada popülerligini kazanmiş olan instagrama geçen hafta yapilan açiklamalarda arşiv indirme özelligini bildirmişti.instagram uygulamasinin gelecek bir güncelleme ile arşiv özelligi aktif edilecek ve tüm kullanicilara verilerini indirme imkani sunulacak.

İnternette sosyal medya platformlari bir takim yenilikler yapmaya devam etmekteler.Senelerdir Twitter ve facebook’da arşiv indirme özelligi bulunan ve yeni bir güncelleme ile instagram kullanicilarina’da arşiv indirme özelligini getirildi. Son aylarda yaşanan veri skandallari hakkinda sosyal medya platformları, bir takim yenilikler ve güncellemeler yapmaya devam etmekteler.Bu nedenlerden dolayi instagram bazi güncellemelere ve yeniliklere gitme karari aldi.

İnstagram kullanicilari yorumlarini, mesajlarini ve kaydettiklerini dişa aktarabilecekler.İndirme işleminin dosya boyutuna göre sürebilecegini bildiriyorlar.Şuanlık mobil sürümlerde mümkün olmayan bu özellik sadece web üzerinden hesaba giriş yapildiginda özellik aktif olmakta.Avrupa’da önümüzde ki ayda yapilacak olan yasalar geregi gizlilik sözleşmesinden dolayi instagram da bir gereklilik oldugu düşünülmekteydi.Instagram’ın aldigi bu kararla kullanicalarini memnun edeğecege benziyor.Yaptiginiz tüm paylaşimlar dosya şeklinde güvende olacak ve istediginiz anda erişebileceksiniz.Bu özellikle birlikte, paylaşımlarını ya da hikayelerinizi de
kopyalamanız muhtemel gibi gözüküyor. Facebook, bu özelliği yıllar önce faaliyete geçirdiğini biliyoruz. Ayrıca Instagram, bu özellik hakkında neden bu kadar geç kaldığını, kimse bilmiyor.

Güvenli ve ucuz şekilde instagram takipçi arttırmanız mümkündür. Instagram takipçi satın al hizmeti için buraya tıklayınız!

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir