Kapat
Haberler 0

İnstagram Yeni Güncellemesini Yayınladı! İnstagram Remix Özelliği geliyor!

İnstagram Remix Özelliğini Duyurdu!

İnstagram Remix özelliğini duyurdu. Yeni İnstagram güncellemesi ile uygulamaya yeni özellikler eklendi. Her gün kendini geliştirmeye devam eden İnstagram 24. sürümünü yayınlandı. Yeni gelen Remix özelliği ile arkadaşlarınızın fotoğraflarını düzenleyebileceksiniz. Hikaye özelliğini bir süre önce kullanıma sunan İnstagram bu hikayeleri mesaj olarak paylaşmamıza da olanak sağlıyordu. Aynı zamanda iki kişi arasında hikaye şeklinde süreli resim atma seçeneği sunan İnstagram‘ ın yeni güncellemesi tam bu noktada devreye giriyor.

Artık İnstagram Remix ile size gönderilen özel mesajlardaki resimleri düzenleyip geri gönderebileceksiniz. Snapchat‘ i büyük oranda sollayan İnstagram bu güncellemesi ile arayı daha fazla açacak gibi duruyor. Karşılıklı diyalogların daha fazla eğlenceli geçeceği bu özellikle kullanıcılar İnstagram Hikayelerini daha çok kullanacak. Aynı zamanda özel mesajlarla gönderilen hikayeler artık tekrardan oynatılabilecek. Bu konuda ki eksiğini de yeni güncellemesi ile kapatan İnstagram yoluna başarılı adımlarla devam ediyor.

Yeni güncelleme marketlerde ki yerini almış durumda. Dilerseniz sizlerde yeni güncelleme ile bu özelliklere sahip olabilirsiniz.

Instagramda takipçi satın almak çok kolay! Sen de buraya tıkla ve instagram takipçi satın al!

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir