Kapat
Android 0

Instagram Üzerinden Sesli Ve Görüntülü Görüşme Yapılabilecek

Facebook tarafından satın alındıktan sonra daha çok kişi tarafından kullanılmaya başlanan Instagram’a yeni özellikler eklenmeye devam ediyor. Sızdırılan son bilgilere göre Instagram üzerinden çok kısa bir süre içinde sesli ve görüntülü görüşmeler yapılabilecek.

İlk zamanlarda sadece fotoğraf yükleme ve paylaşma uygulaması olan Instagram Facebook tarafından satın alındıktan sonra hızlı bir değişim ve gelişim sürecine girmişti. İlk olarak Vine’ın kısa video özelliğini kullanıcılarına daha geniş bir süreyle sunan Instagram sonrasında Snapchat’in hikaye özelliğini kullanıma sunmuştu. Son olarak Periscope’un canlı yayın özelliğini kullanıma sunan Instagram şimdi de kullanıcılarına sesli ve görüntülü görüşme özelliğini sunmak için hazırlıklara başladı.

Instagram APK’sında Ortaya Çıktı!

Instagram’ın Android sürümü için yayınlanacak olan Beta APK’sını sızdıran kişiler Instagram’ın çok önemli bir özellik olan sesli görüşme ve görüntülü görüşme özelliğini keşfetti. Instagram’ın son APK’sını inceleyen geliştiriciler APK’nın içinde video ve sesli görüşmeler için hazırlanmış olan ikonlara rastladı. APK’ya yerleştirilen bu ikonlar Instagram’a kısa bir süre içinde görüntülü ve sesli aramanın geleceğini gösterdi.

Facebook bilindiği gibi sahibi olduğu platformların hepsine benzer özellikler getiriyor. Geçtiğimiz aylarda hikaye özelliğini başta kendi platformu olan Facebook olmak üzere Facebook Messenger, WhatsApp ve Instagram’a getiren Facebook görünüşe göre ilk olarak Facebook Messenger’a sonduğu sesli ve görüntülü arama özelliğini sonrasında WhatsApp’a da getirmişti. Instagram’a sesli ve görüntülü arama özelliğinin ilerleyen günlerde kullanıma sunulması bekleniyor.

Instagram takipçi satın al işlemleri artık çok ucuz ve güvenli!

Burak {Burak}

Kendini bildiğinden beri teknolojiye ilgi duyan Burak edindiği ve edinmekte olduğu gelişmeleri tarafsız bir şekilde aktarıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir