Kapat
İnternet 0

Instagram Fenomeni Taha Özer’e Gözaltı Kararı

Yaklaşık 1.5 milyon takipçisi olan ve kimilerinin özendiği, kimilerinin ise eleştirdiği bir hayat yaşayan ünlü Instagram fenomeni Taha Özer, iddia edildiği üzere sosyal medya hesaplarında cinsel ilişkilerini paylaşması üzerine gözaltına alındı.

Büyük ayakkabı firmasına sahip olan Taha Özer, kısa süre önce açık saçık paylaşımlar yaptığı gerekçesiyle gözaltına alındı. Sosyal medyada ‘Yerli Dan Bilzerian’ gibi lakaplar ile anılan Özer, emniyet tarafından ifadesi alındıktan hemen sonra mahkemeye çıktı. Sonrasında ise adli karar ile serbest bırakılarak hayatına devam etti.

Özellikle cicişler olarak bilinen Esra-Ceyda kardeşlerle kısa süre önce paylaşım yapan Özer, bir röportajda “Babanız özel hayatınız hakkında böyle paylaşımlar yapmanıza kızmıyor mu?” sorusuna ise “Özel hayatım ve kurumsal kimliğim farklı. Özel hayatım, kimseyi ilgilendirmez.” cevabını vermişti.

Takipçileri tarafından özenilen ve bir o kadarda sevmeyen kişilerin şikayet ettiği Taha Özer’in paylaşımlar devam ediyor. Kadınların ilgi odağı olan Özer’in bir paylaşımı ise yukarıda.

Güvenli ve ucuz şekilde instagram takipçi arttırmanız mümkündür. Instagram takipçi satın al hizmeti için buraya tıklayınız!

Harun {Harun}

14 yıllık bilgisayar geçmişi olan ve Teknoloji meraklısı bir yazar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir