Kapat
Mobil 0

Huawei’nin 2018 Yılında Tanıtacağı Modellerle İlgili Detaylar Gelmeye Başladı

Çin’in önemli akıllı telefon üreticilerinden birisi olan Huawei’nin 2018 yılında tanıtacağı yeni akıllı telefonları merakla bekleniyor. Leica imzalı lenslerle birlikte gelmesi beklenen Huawei’nin yeni akıllı telefonlarının yüksek performans özelliklerine sahip olması bekleniyor.

Huawei’ye yakın kaynakların aktardığı bilgilere göre 2018 yılı Huawei için oldukça hareketli geçecek. Bu yıl içinde amiral gemi serisinde isim değişikliğine gidecek olan Huawei bu yıl P11 olarak beklenen yeni amiral gemisini Huawei P20 adıyla çıkartacak. Huawei’nin P serisinde benimsediği bu anlayış Mate serisinde de gerçekleşecek. Başlangıçtan beri serilerin isimlerine sadık kalmasıyla tanınan Huawei bu anlayışından vazgeçecek. Sızıntılara göre Mate serisi Huawei modellerinin yeni modelleri Huawei Mate 11 ve Huawei Mate 11 Pro değil de Huawei Mate 20 ve Huawei Mate 20 Pro adıyla gelecek.

Huawei’nin Yeni Akıllı Telefon Modelleriyle İlgili Detaylar Ortaya Çıktı!

Sızıntılar sadece Huawei’nin akıllı telefon serilerinde yapılacak olan isim değişikliğiyle sınırlı değil. Sızıntıların aktardığı bilgilere göre Huawei Mate 20 ve Huawei Mate 20 Pro modeli gücünü Huawei’nin Kirin 980 işlemcisinden güç alacak. Mate 20 5.9 inç büyüklüğünde 2K çözünürlüğünde bir ekranla gelecekken Mate 20 Pro modeli ise 1080 piksel çözünürlüğünde 6 inç büyüklüğünde bir ekranla gelecek. Huawei’nin Mate serisinin yeni modelleri 4 GB RAM ve 6 GB RAM seçenekleriyle gelecekken 64 GB ve 128 GB dahili depolama alanıyla gelecek. Huawei ayrıca Mate 20 Pro modelinin “Porsche Edition” adında tasarım anlamında farklı bir sürümünü de satışa sunacak ve bu model de 6 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanına sahip olacak.

Huawei’nin yeni akıllı telefonlarının Ekim ayında satışa sunulması bekleniyor.

Burak {Burak}

Kendini bildiğinden beri teknolojiye ilgi duyan Burak edindiği ve edinmekte olduğu gelişmeleri tarafsız bir şekilde aktarıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir