Kapat
Mobil 0

Huawei P20 yeniden sızdırıldı [Görsel]

Şuana kadar Huawei‘den etkinlikler hakkında netlik sunan bir bilgi gelmedi. Ancak çeşitli sızıntılar ve internette paylaşılan raporlara göre bazı bilgileri doğrulamak mümkün. Örnek verecek olursak, Çin merkezli üretici olan Huawei’nin Paris’te düzenlenmesi beklenen etkinlikte, 3 adet P20 model tanıtacağını belirtelim. Bu modeller P20, P20 Lite ve P20 Pro olarak geliyor. Bunlarla sınırlı kalmayan sızıntıcılar, cihazlar hakkında teknik özelik ve tasarım detaylarını sundu.

Yukarıda saydığımız 3 modelinde birbirine benzediğini belirtelim. Çünkü bu durum sızıntı görsellerle ciddi bir şekilde gözler önüne serilmiş. Ancak bu görseller için bir durum var, acaba gerçekleri yansıtıyor mu?

Huawei P20 Lite

Aslında görsellerde ki Pro modelinde yer alan 3’lü kamera dikey şekilde yerleştirilmiş. Oysa ki kısa süre önce Huawei’nin resmi Twitter hesabından paylaşılan tanıtım videosuna baktığımızda, 3’lü kamera modülü dikey değil, tersine yatay olarak konumlandırılmıştı.

Huawei P20 Pro

Sonuca gelecek olursak, Huawei’nin P20 serisi içerisinde 3 farklı cihaz olacak. Lite cihazı orta seviye bir cihaz olurken, P20 üst seviye bir cihaz olacak. P20 Pro ise amiral gemi modeli olarak geliyor.

Huawei P20 

Aslında P20 modeli de amiral gemi modeli olarak sınıflandırılabilir ama P20 Pro modeli daha üstün bir model.

Xiaomi ve Huawei aynı gün cihazlarını tanıtacak. 27 Mart gecesi bakalım hangi cihaz daha fazla ilgi görecek?

Harun {Harun}

14 yıllık bilgisayar geçmişi olan ve Teknoloji meraklısı bir yazar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir