Kapat
Mobil 0

Huawei P20 Lite, uygun fiyatlı model yeniden sızdırıldı [Görsel]

Huawei P20 Lite akıllı telefon hakkında yeni sızıntılar devam ediyor. Son sızıntı ise P20 Lite için yeni bir görseli internet ortamında gösterdi. İşte detaylar…

Çok kısa bir süre önce Huawei’nin yeni akıllı telefon modellerini bir kaç hafta sonra tanıtacağını sizlere aktarmıştık. Diğer modellerden daha farklı olacak telefonlar amiral gemi serisinin devamı olacak. Şimdiye kadar gelen bilgiler neticesinde 3 yeni model telefon karşımıza çıkacak. Daha önceden görselleri sizlere gösterdiğimiz Huawei P20, Pro ve Lite modeli tanıtılacak. En uygun fiyata sahip olan model ise P20 Lite oluyor.
Serinin en ekonomik fiyatlı P20 Lite modeli için yeni görsel paylaşıldı.

Huawei P20 Lite Yeni Fotoğraf

Bu sefer gelen görüntüde bir kişinin elinde bulunan P20 Lite modeli ve bazı detayları görülüyor. Akıllı telefonun kamera konumu ve parmak izi konumu gibi bazı detaylar oldukça net duruyor. Son görseller de zaten çift kamera olacağı kesin ve iPhone X gibi dikey bir yerleşim siz konusu.

Aslında çift kameranın çıkıklığı biraz daha fazla olurken, parmak izi sensörlerinin de beklendiği gibi konumlandırıldığı görülüyor. Arka kısmın ise parlak bir yüzeyle kaplandığı görülüyor.

Cihazın ekranı konusunda ise henüz bir bilgi yer almıyor. Paylaşılan birçok görsel ekran konusunda bilgi vermediği için şuan en merak edilen ekran konusu oluyor. Bakalım birkaç güne ekran hakkında yeni detayların geleceği düşünülüyor. Sonuçta cihazların tanıtımına 2 gün kala tüm detaylar sızdırılıyor.

Harun {Harun}

14 yıllık bilgisayar geçmişi olan ve Teknoloji meraklısı bir yazar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir