Kapat
Mobil 0

Huawei Enjoy 6, Bir fiyat performans ürünü daha!

Huawei Enjoy 6, Bir fiyat performans ürünü daha! Yakın zamanda tanıtılan tüm telefonlar fiyat performans olarak geliyor.

Huawei Mate 9′ dan sonra şimdi de Huawei Enjoy 6 tanıtıldı. Bir kaç hafta önce Çin Telekomünikasyon Cihazları Onay Kuruluşu olan TENAA’ ya onaylattırılan Enjoy 6, Huawei tarafından da resmen tanıtıldı. Cihazın en dikkat çekici özelliği ise 4100 mAh’lik pili oldu. Batarya gücü olarak oldukça iyi gelen cihaz özellik ve donanım bakımdan fiyat performans ürünü olarak adlandırıldı. Yakın zamanda sık sık söz ettiğimiz fiyat performans ürünlerinin tanıtımı hızla devam ediyor. Huawei Enjoy 6 üst seviye değilde orta-üst seviye klasmanında yarışacak.

huawei-enjoy-6

Tasarımı Nasıl?

Tasarım olarak fazla beğenmediğimiz cihaz farklı renk seçenekleri ve parmak izi okuyucuyla geliyor. Klasik android cihazlardan farklı bir tasarıma sahip olmayan ürün donanımsal özellikleri ve fiyatı ile öne çıkıyor.

huawei-enjoy-6-tanitildi

Donanımsal Özellikleri ve Fiyatı?

Donanım özellikleri kısmında 5 inçlik 720p HD AMOLED ekran, 1.4 gHz sekiz çekirdekli MediaTek MT6750 çipset, 3 GB RAM, 16 GB arttırılabilir hafıza, çift SIM desteği ve parmak izi okuyucubulunuyor. Daha önce söylediğimiz gibi telefonun en dikkat çekici yanı muhtemelen sağlayacağı pil ömrü olacak. 5 inç AMOLED ekran ve orta seviye işlemci ile birlikte 4100 mAh pil bulunan cihaz uzun süre dayanabilecek, bize yeni bir telefon aldırmayacak cinsten.

1 Kasım’da muhtemelen sadece Çin’de satışa çıkacak telefon 1299 Yuan, yani yaklaşık 600 TL’den satılacak.

 

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir