Kapat
Haberler 0

HTC 11 Konsepti.. Çift Tarafı Kavisli Ekran..

HTC 11 Konsepti Sızdırıldı. Çift Tarafı Kavisli Ekran Geliyor.!

HTC 10 tanıtıldığından itibaren 6 ay geçti, yeni HTC 11 için konsept resimleri yayınlanmaya başladı.

Akıllı telefon piyasasının devlerinden olan HTC hisselerinde düşüş görmeye başlamıştı. Yeni cihazlarının iyi olmaması, bazı sıkıntıları doğrultusunda getirdi. HTC satış rakamları düştü. Fiyat performans ürünleri ve çinlilerin ucuza ürettiği devasa akıllı telefonlar HTC’ yi de vurdu. HTC 11 ile yine satış rakamlarını yükseltmek isteyen HTC büyük değişimlere ve özelliklere gidecek.

htc-11-aslantek-teknoloji-haber

Google Pixel tasarımı ve üretiminde Google ile birlikte çalışan HTC ortaya harika bir cihaz çıkarmıştı. Google ne kadar HTC’ nin adından söz etmese de hepimiz bu gerçeği biliyoruz.

Şimdi ise HTC yeni çıkaracağı modele odaklanmış durumda. Cihaz çift tarafı kavisli ekran ile geliyor. Ocean’ ın tasarımını andıran muhtemel HTC 11, ilk tuşsuz telefon olma özelliğini taşıyacak. HTC daha önce ki tüm modellerinde tuş kullanmıştı.

htc-11-aslantek

Resimlere daha detaylı bakarsak HTC, Apple gibi IP67 sertifikasını kullanacak gibi duruyor. Yani su geçirmezlik özelliği dikkat çekiyor. USB Type-C bağlantı girişini kullanacağını tahmin ettiğimiz cihaz resimlerde görüldüğü gibi çift kamera ile görülüyor.

Bakalım HTC yeni telefonu nasıl olacak.

 

 

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir