Kapat
Hearthstone: Rise Of Shadows
Oyun 0

Hearthstone: Rise Of Shadows Hız Kesmiyor

Blizzard her ne kadar Heroes of the Storm desteğini kesse de, aynı tutumu Hearthstone için göstermeyi hiç düşünmüyor. (Belli ki Hearthstone halen para basıyor.) Ünlü kart oyununun yeni genişleme paketinin ismi Rise of Shadows olarak belirlenmiş durumda ve senaryoya göre, League of Explorers Arch-Thief Rafaam’ı yendikten sonra, Rafaam yer altına çekilmiş ve kendine güçlü bir ekip kurmaya karar vermiş.

King Togwaggle, Madame Lazul, Dr. Boom, ave Hagatha the Witch’ten oluşan League of E.V.I.L., Defenders of Dalaran’a karşı savaşacağı yeni eklenti paketi, 135 yeni kartı da beraberinde getiriyor. Elbette yeni Legendary’ler, Epic’ler, Rare’lar bizi bekliyor ama bunların ötesinde, üç farklı kart türü dikkat çekiyor.

Lackey’ler bir mana isteyen ama her biri ekstra bir takım özelliklerle gelen, harcanabilir yeni askerlerimiz. Bir tanesi savaş alanına inerken yanında iki mana değerinde bir asker getiriyor, bir başkasını combo olarak kullandığınızda iki tane rastgele Lackey kazanıyorsunuz vb. Schemes, elimizde durdukça güçlenen yeni kart türümüz ve Twinspell de bir büyü yaptığımızda, bu büyüden bir tane de ekstradan elimize bırakan yeni anahtar kelimemiz. Rise of Shadows 9 Nisan’da satışa sunulacak ama öncesinde ön sipariş vererek nispeten uygun fiyata 50 paketlik veya 80 paketlik versiyonları satın alabilirsiniz.

Kerem {Kerem}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir