Kapat
Oyun 0

GTA 6 Çıkacak mı? Grand Theft Auto 6 Çıkacak mı?

GTA 6 Çıkacak mı? Grand Theft Auto 6 Çıkacak mı? Ne zaman Çıkıyor?

GTA oyununu, serisini hepimiz çok yakından biliyoruz. Rockstar Games‘ in en popüler oyunlarından olan GTA yani Grand Theft Auto senelerce bizimle birlikte geldi. GTA Vice City, San Andreas, Liberty City, GTA 4 olarak uzun yıllar oynadığımız oyunlar arasındaydı. Özellikle GTA 4‘ te bayağı geliştirilen oyun GTV 5 ile devrim yarattı. İlk önce mobil cihazlarımıza gelen GTA oyunu GTA 5 ile ortalığı kasıp kavurdu. Peki bu serinin devamı ne zaman gelecek GTA 6 ne zaman çıkacak herkesin merak ettiği bu soru henüz belli değil.

Rockstar Games daha önce haberini yaptığımız Red Dead 2 üzerinde oldukça yoğunlaşmış durumda. Aynı zamanda GTA 5‘ e yeni modlar ve GTA Online kitlesine yapılan geliştirmeler GTA 6 oyununun yapımını oldukça ileriye atmış durumda. Rockstar Games GTA 5‘ e olan yoğun ilgiyi, oyuncusunu kaybetmek istemiyor. GTA 6‘ nın ne zaman çıkacağı yönünde bir çok söylentide baş gösteriyor. Bunlardan en güçlüsü 2018 yılında çıkacağı yönünde. Bizimde tahminlerimizin bu şekilde olması okları 2018 yılına çevirmiş durumda.

Özellikle GTA Online‘ ın başarısı ve kazancı Rockstar‘ ı oldukça etkilemiş gibi gözüküyor. Sürekli onu geliştirmek içinde çalışan firmanın GTA Online üzerinden 700 milyon dolar gelir kazandığı tahmin ediliyor. GTA 6‘ nın yapımı bu yüzden ertelenmiş gözüküyor.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir